Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Minek van 24V 5A tápkábelje?

Minek van 24V 5A tápkábelje?

Figyelt kérdés
Szóval eg ilyenre lenne szükségem, de nem szeretnék venni, ingyen is meg lehet gondolom oldani. Tippek, ötletek?
ápr. 4. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Laptoptöltő, monitor tápegység.
ápr. 4. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:
69%

Kábel, az csak kábel.

Ha tápegységre gondoltál, monitorhoz valót én is csak 24V / 2A azaz 48 W-ost találnék a lomtáramban.

5 A-os LED-tápegységeket például nem tartok.

Ebből következően én sem tudnám kapásból megoldani, esetleg átalakíthatnék egy PC-tápot, ennek ugyebár van egy kis trükkje. A -12 V ág is tud nagy áramot, ha akarjuk (diódacsere stb.), utána -12 és +12 összesen 24 V lenne.

Hogy te mit tartasz a lomtáradban, azt esetleg az Ezotéria szekcióban tudnák megmondani a spiritiszták, mert nekik van üveggömbjük.

ápr. 5. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Nézzük meg fordítva is a kérdést. Mihez kellene?
ápr. 5. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
A kérdés arra vonatkozik, hogy milyen eszköznek kell 24V 5A? Pl. nekem az univerzális lipo töltőmhöz, de mondjuk ott is ez a max, 50%-ban nincs kihasználva. Vagy esetleg led projektor.
ápr. 5. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ZK-MT21, ehhez kellene 😅
ápr. 5. 09:02
 6/9 Szirty ***** válasza:

Dani Pityu megindította a nyálelválasztásod? :)


Bármilyen kábel jó ami legalább 0.75 mm2 keresztmetszetű és két eres.

Csak nem értem miért éppen kábelt keresel.


Mint ha nem tudnád mi a különbség a kábel és a hálózati adapter vagy a kábel és a tápegység között.

ápr. 5. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Kipróbálható 12V / 2A dugasztápról, ami gyakrabban akad egy háztartásban (különböző boxok, routerek).

Sőt, D-osztályú végfok lévén (jó hatásfok), egy szobát meglepően jól behangosít, ennyi tápteljesítménnyel.

Csak azt fogod tapasztalni, ha kicsit jobban feltekered a hangerőt, egyszerűen lefullad beszaggat, de baja nem lesz.

De elvileg már 9V / 1A táppal is elindul:

[link]

ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Egy 21V 1.3A tápal is meglepően jól meghajtja a 2 hangfalat, de azért szeretném, hogy kapjon eleget.
ápr. 5. 16:27
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez egy kb. 2000 Forintos aliexpresszes erősítő. Rákapcsolod a nagyobb áramot, feltekered és kiég. Még 50%-on kihajtani is túlzás.
ápr. 6. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!