Miért megy le nullára a hangerő a bluethoothos fejhallgatóm használatakor?

Figyelt kérdés

Van olyan, hogy csatlakozok vele a laptophoz, nincs gond, de tök gyakran történik az, hogy lemegy nullára a hangerő. Oké, felveszem, erre instant lemegy nullára, amint nem nyomom a hangerő fel gombot. Konkrétan abban a pár másodpercben van hang, amíg a hangerő csúszkán tartom az egeret/nyomom a hangerő fel gombot.

Csak a laptopom használatakor történik ez, ha telefonhoz csatlakoztatom a fejhallgatót, akkor működik. Ha másik, szintén bluetootos fülhallgatót használok, akkor soha nem történik ez, hogy nem csinálok semmit, és lemegy a hang nullára, amit aztán vissza se tudok állítani. Újracsatlakoztatni próbáltam az eszközt, de nem segít, ahogy az sem, ha a laptopot indítom újra. Csak néha random megtörténik, nem működik x ideig, aztán semmit nem csinálok vele és megint jó.

Mi a gond és mi a frászt kezdjek vele, ha ez történik? Ennek van köze ahhoz, hogy nem aktiváltam a windowst?


ápr. 6. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:

"Ennek van köze ahhoz, hogy nem aktiváltam a windowst?"

Nem.

Driver hiba annál inkább lehet.

ápr. 6. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg valami tipp, hogy hogy lehet orvosolni a problémát...?
ápr. 6. 15:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Milyen windowst használsz? Esetleg érdemes lenne oprendszert frissítened. Előtte megpróbálkozhatsz a driver újratelepítésével, hátha.
ápr. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!