Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha veszek egy új TV-t, amiben...

Ha veszek egy új TV-t, amiben van digitális tuner, akkor azzal tudom venni a földfelszíni digitális adásokat külső box nélkül?

Figyelt kérdés

Szinte semmit nem értek a TV-khez, egy 40 éves képcsöves TV-m van csak, amit még szülőktől örököltem.


Ha veszek egy ilyen új digitális TV-t, Budapest belvárosában csak egy szobaantenna kell az ingyenes csatornák vételéhez, semmi külső box?


ápr. 10. 21:15
 1/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
Jó ideje már mindegyik új TV DVB-T demodulátort tartalmaz, illetve a hazai vételhez szükséges H.264 stb. dekódereket, ezáltal az ingyenes műsorok vételére alkalmas.
ápr. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
#1 Sokat mondanak ezek a kérdezőnek, aki nem ért hozzá, a jó ideje márig elég lett volna szerintem, egy igennel kiegészítve, esetleg egy linkkel: [link]
ápr. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Szervizmérnök úr ***** válasza:
51%

Ha választ írsz, kérjük, vedd figyelembe be a következőket:


- Kerüld az offolást! A válasznak legyen köze a kérdéshez.

- Ha már valaki megfogalmazta előtted, amit te szerettél volna, ne írd le még egyszer ugyanazt, csak egészítsd ki az újabb információkkal!

- Ha egyetértesz egy korábbi véleménnyel, értékeld le az ikonok segítségével!

- Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre! Mások válaszáról a véleményed a válasz értékelésével fejezheted ki.

ápr. 11. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogos, de azért kiegészítettem újabb információkkal (nem én pontoztalak le)..
ápr. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!