Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lehet még kapni sima FullHD...

Aktív Szál kérdése:

Lehet még kapni sima FullHD TV-t? És nem SMART TV-t?

Figyelt kérdés

Úgy tűnik, hogy 10 év után lassan új TV-t kell vennünk. Én nem vagyok ultra-ultra-ultra-HD-mániás, de ahogy néztem, nemnagyon vannak már csak UHD meg 4K TV-t. Gyártanak még egyáltalán FullHD-t?

A SMART funkció sem volna muszáj, mert van egy Firestick erre a célra. De gondolom az már nem opció, mert mindegyik SMART TV.


ápr. 12. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
40%
Mindenképp újat szeretnél?
ápr. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

most akkor a smartsag nelkuliseg kevesbe fontos?

sajnos nem hogy butatv ket is gyartanak de sima HD tvket is sot nem igazan szabvanyos kisfelbontasuakat is


te hol nezelodsz?

neten keresgelj

oke hogy egy muszaki holtba nem feltetlen lesz a polcon

de rendelesre ott is hozathatnak


viszont webshopba talalhatsz


aztan amugy hasznaltal mi bajod? Garisan bolt is adhat

jo regit ha neked az kell


FHD 1080p az teljesen alap manapsag is, atlag boltokba polcon is kell legyen ha nem is sok de par

szoval?

falun vagy vagy nem ertem mi a gond

webshop meg televan veluk

ápr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Árukeresőt nézted már? Olyan szűrő nem szokott lenni, hogy valami nincs. Meg kell nézni a gyártónál, mit írnak róla, vagy a sorozatról. Szerintem amelyik nem okos, abban gyengébb a processzor, kevesebb a funkció, esetleg lassabb, és a többi alkatrész sem biztos, hogy a legjobb. Persze tehetnek valami elavult okosrendszert gyenge tévékbe is. Egy csomó olyan dolog be van építve az eszközökbe, amit nem használ az ember (túl gyakran), pl. a telefonokba, és általában minél jobb, erősebb valami, annál több ilyen van benne. Szerinted pl. a legtöbb ember művészi képeket készít a 3 akár márkás optikával? Sokan a Bluetooth-t sem használják, én sem. Szóval szerintem ne zavarjon, hogy többet tud a tévé, mint amit most kihasználsz. Nekem sima HD van, de egy jobb 4K az FHD-t is feljavítja némileg állítólag.
ápr. 13. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne opciózz! megőrülök!
ápr. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, mindenképp újat akarok, mert egyébként megcsináltathatnám a régit újra (ugyanaz a hiba jött rajta elő, amivel 2 éve javították). Egy 108 centis 4K TV 130 körül van, de ha nem muszáj, nem költenék rá ennyit és megelégszem a kisebbe felbontással is.

Nevenincs márka viszont nem kell. Meg olyan szoftver sem, ami alapból a Netflixet vagy az alkalmazásmenüt hozza fel bekapcsoláskor a rendes TV adás helyett.

ápr. 13. 20:15
 6/8 anonim ***** válasza:

Tessék, a legolcsóbb, kicsit kisebb márkás tévék, Hisense, TCL, Full HD-k

[link]

[link]

ápr. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A TCL nem egy márka, a Hisense még oké, de úgy tudom a VIDAA pont az a fajta oprendszer, ami nem a TV adást dobja be amikor bekapcsolod, hanem a főmenüt.
ápr. 14. 13:48
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem márka a TCL?

[link]

A Vidaa-ról nem tudok nyilatkozni, nézz esetleg tévéteszteket.

ápr. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!