Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen fejhallgató-t ajánlotok...

Milyen fejhallgató-t ajánlotok max 30k-ig?

Figyelt kérdés
Én a jbl tune 760nc-t néztem ki. De ha van ennél a fejhallgató-nál minden tekintetben jobb (hangminőség, üzemidő, anyaghasználat, komfortosság/kényelmesség.) akkor ne tartsátok magatokban😁 minden féle képpen jobbat szeretnék a jbl tune 760nc-tól. (Már ha van jobb) Max 30k a keret!

ápr. 14. 19:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy ennyiért van nála jobb, a 760NC éppen 30 ezernél kezdődik legolcsóbban, és hétköznap tömegközlekedésen sok fiatalon látok ilyet, gondolom nem véletlenül, és ha ennyiért lenne nála jobb, kizártnak tartom, hogy ne azt vennék!

Mondjuk, a JBL Tune 510BT fele annyi pénzért ugyanazt tudja, csak kicsivel hangosabb (103 dB), de ha minden szempontból jobb lenne, akkor kétlem hogy ennyiért adnák!

ápr. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Aktív Szál ***** válasza:
Ennyiért ez nagyon jónak tűnik, esetleg keress teszteket róla. Ha vezeték nélküli kell, akkor ezzel jól jársz. Vezetékesból tudtam volna ajánlani olcsóbban ilyen jót.
ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem 670 nc van,és nagyon jó én azt mondanám,bár a 760t nem néztem,nekem a fülön ülő kialakítás szimpatikus volt
ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!