Ez az AirPods eredeti?

Figyelt kérdés

Akinek van és ért is hozzá az biztos jobban tudja.

[link]



ápr. 15. 18:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

0 értékelős felhasználó.

Mindenképp érdemes személyesen megnézni, illetve mutassa meg a számlát, ha egyezik a sorozatszám, akkor eredeti.

Hivatalosan 115 ezer Ft az ára, használt ára 70-80 ezer lenne szerintem.

Én erre azt mondom így képek alapján, hogy replika.

ápr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ezt is néztem.

Összehasonlítgattam a neten egy eredeti AirPods-al és nem találtam különbséget.

[link]

ápr. 15. 18:58
 3/12 anonim ***** válasza:

1-es vagyok.

Egyébként most néztem, az AirPods Pro 2 dobozának hátulja máshogy néz ki, az eredeti ilyen:

[link]


Amit linkeltél AirPods 3 azon meg túl fakó a szín, ha megnézed: [link] Sokkal feketébb az eredetin a füles sötét részei.

ápr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Egyébként ennyi pénzért jobb vétel lenne egy AirPods Pro 1:

[link]

Vagy AirPods 2: [link]

És ezek fixen eredetiek.

ápr. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igazad van, köszönöm szépen!
ápr. 15. 19:19
 6/12 Veteránmacska ***** válasza:

Igen, ha fakó az àbra a dobozon, akkor replika,de úgy is meglehet nézni hogy eredeti-e,ha személyesen megnézed, és rá kapcsolódsz ( Azt megsúgom hogy minden úgy működik rajta hogy az eredetinél is, automatikusan jön majd alul a telefonon (ha iPhone-od van) az ablak,ugyanúgy elérhetők a funkciók, csak vagy működnek, vagy nem! ha nem, akkor replika )és ha működik a hangáteresztő és a zajkitoló,akkor etedeti! De ha nem csinál semmit akkor replika! Vigyázni kell ezekkel a hamisítványokkal mert még a fülesen A számok is egyeznek a hivatalos apple oldalak eredetiségével ha nem figyelsz megjárhatod. nagyon utána kell nézni az Apple oldalàn. Àt kell vizsgálni a számokat rendesen! És még egy tipp, ha a tokot ha felnyitod a fedelét és sötétben megvilágított lámpával, és ha nem látsz benne alkatrészeket akkor

Hamisítvány! H ha látsz akkor eredeti! Egyébként sok csaló úgy csinálja, hogy vesz egy eredetit, és vesz egy replikát, aminek ára max 13000ft! és replikát eladja az eredeti dobozzal, az eredeti megmarad nála a Replika dobozzal. Szóval semmi esetre nem szabad online Apple fülest venni!főleg ha fülesről van szó. Kivételek ez alól a hivatalos oldalak. Szerintem jobban járnál az Airpods - 2 (Második generáció) Ami újanan 44 ezer! Nagyon kényelmes nagyon jó hangzás! Én elhagytam és vettem helyette egy Harmadik generációt! De a második generáció sokkal kényelmesebb volt és hangzásba sem maradt el! Harmadik generáció hat óra akku időt írnak, A második generációra öt óra akku idő, De annyira elenyésző hogy nem veszed észre különbséget! szóval ha lenne egy második generációsom nem biztos hogy elcserélném egy harmadik generációra!

Még azt is hozzáteszem hogy a második generáció nem agybadugós kialakítású és a harmadik generáció sem! De ez attól függetlenül nem azt jelenti hogy nincs brutál basszusuk és hangzásuk! Szóval én ajánlom a második generációt de ha teszel hozzá 15 000-et akkor harmadik generációt is vehetsz na második generáció val jobbanjárnál mert az kisebb és jobban illeszkedik a fülbe!

ápr. 17. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

6:

Én olyannal is találkoztam, hogy a töltőtok eredeti volt, a fülesek meg replikák.

ápr. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Viszont a füleseken is rajta van, hogy Apple meg a szokásos szöveg.
ápr. 18. 04:09
 9/12 Veteránmacska ***** válasza:
Az még nem jelenti azt hogy eredeti is
ápr. 18. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
9-es: Hogy lehet megállapítani, hogy eredeti?
ápr. 18. 05:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!