Milyen TV-t vegyek?

Figyelt kérdés

Általában netezni szeretnék róla hirdetések nélkül (itt pl add blockerre gondolok hogy lehessen rá rakni vagy ilyesmi). Vagy telefonnal képernyőt tükrözni hangal és úgy filmezni.

Vettem egy ilyet de ez buta hozzá LG 32LQ63006LA

Nagyjából ha lehet ilyen 80-90ezer értékben szeretném.



#internet #Wi-Fi #LG #TV #Reklám mentes
ápr. 18. 21:35
 1/5 anonim válasza:
Vegyél hozzá jó áron egy TV okosító boxot. Ezek a kínai csodák már elég jó árban vannak. Ha van rajtuk valamilyen böngésző, akkor tudsz rakni rá ad blockert is.
ápr. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát nem tudom kb 2 böngésző volt megnyitva és azt írta hogy kevés neki valami tárhely, mikor a telefont hozzá kapcsoltam a megosztás tiszta pixel volt és a hangot nem vitte át.. nem tudom hogy érdemes lenne. A böngésző elég érdekes nem tudom milyen van a tv-n.

[link]

10.percnél

ápr. 18. 22:44
 3/5 A kérdező kommentje:
Azon gondolkodtam hogy a mostanit vissza küldeném
ápr. 18. 22:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Tv okosító sem lesz olyan. Bármilyen tv-re köss rá egy gépet/laptopot. Az lesz a legjobb megoldás.

Okosítókra nem tudsz reklámblokkolót rakni,se android tv-s cuccokra.

ápr. 19. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs laptop a pc meg a másik sarokba van mint a Tv. Úgyhogy az sajnos nem opció. Vissza küldöm a Tv-t
ápr. 19. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!