Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » TRS(2pin) jack csatlakozójú...

TRS(2pin) jack csatlakozójú fülhallgatókat mért nem müködik normálisan, mikor az TRRS (pin3) nincs gond?

Figyelt kérdés
pc,telon, erősítőkel ugyanúgy élvezhetetlen a hangminőség.

ápr. 26. 00:57
 1/10 anonim ***** válasza:
A sima TRS csak kétpólusú. Földelés, egy/két csatorna
ápr. 26. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A TRS-nél a két csatorna azt jelenti, ha mindkét oldala megszólal a fülhallgatónak, akkor is monó hangot ad ki magából
ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Ezek nem is tűs csatlakozók (magyarul).

3 vagy 4 pólusúnak mondjuk, illetve angolban pole.

Kérdést talán magyarul kellene érthetően leírni, nekem normálisan működik a 3 pólusú fülhallgató a 4 pólusú aljzatokban is.

ápr. 26. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A 2 pines eleve monó, ha azt egy sztereó (3 pines) aljzatba dugod differencia jelet fogsz hallani, ami a két csatornán különbözik. 4 pinesben pedig csak a bal csatornát hallod, mert ott a jobbat a mikrofonnal rövidre zárod. Tehát egyik se jó, de utóbbi egy kicsit jobb.
ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
kínai szar, hála nekem airpods van.
ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szervizmérnök úr ***** válasza:

Nem akartam lelőni a poént, de ha a kérdezőnek van egy (több) GND-ágon szakadt fülhallgatója, csak a sztereó különbségi jelet hallja.

Az nem a forrás hibája.

ápr. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

#1 és #2 vagyok


Hibát vétettem az előző válaszomban, mert a TRS a 3 pólusú, a TRRS a 4 pólusú csak reggel nem voltam magamnál. TRRS aljzatnál működik a TRS, ez azonban fordítva nem igaz

ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Másnak müködik, akkor mért ezzel szerelik fel ha nem jó....

Sennheiser, Audio Technica semmi nem jó ezzel a jack-el.

ápr. 26. 15:14
 9/10 anonim ***** válasza:
TRS foglalathoz csatlakoztatsz TRRS csatlakozót?
ápr. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt hiszem inkább TRRS foglalathoz TRS csatlakozott.
ápr. 26. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!