Melyik az az Asus laptop model amyelyiknek ott alul ahol van az érintős egere ott lyukacsos?

Figyelt kérdés

Meg ott az egész részen is kicsi lyukak vannak..

segítsetek léccí


2010. nov. 1. 08:34
 1/8 anonim ***** válasza:
igen ,és olyant akarnál venni ?
2010. nov. 1. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az enyém ilyen.Asus K50INseries.
2010. nov. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

olyan van apum haverjának és nagyon megtetszett...cuki : D

ja sztem megveszem...vagy nemjo gép?

2010. nov. 1. 08:51
 4/8 A kérdező kommentje:
100% h ez az..köszi szépen.árban kb mennyi?
2010. nov. 1. 08:52
 5/8 anonim ***** válasza:

Én egy éve vettem, 178 e ft volt, és mennek rajta az új játékok is(ez volt a cél)

Meg vagyok vele elégedve.

2010. nov. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy többen lepontoznak, de én lebeszélnélek erről a típusú touchpadról. Régebben, amikor még HP laptopom volt, ugyanilyen volt rajta. A munkám miatt (mérnök) nem csak a "steril" szobában és irodában használtam és nekem nagyon hamar elszennyeződtek a kis lyukak, ami egyrészt esztétikailag sem volt szép látvány, másrészt a működése se volt a legmegbízhatóbb. Azóta különösen figyelek arra, hogy az általam választott laptopban még véletlenül se legyen ilyen touchpad. A legjobban a Dell laptopoké tetszik, ahol még fizikailag sincs elválasztva, így nagyon egyszerűen tisztán tartható.
2010. nov. 1. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
amúgy meg aranyos szempont laptop vásárláshoz,lukacsos tapipados legyen
2010. nov. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kösziköszikösziii(L) :D
2010. nov. 1. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!