Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » MNC Syntax Phase II-es autós...

MNC Syntax Phase II-es autós CD lejátszó kijelzője nem működik. Miért?

Figyelt kérdés

Nemrég vettünk autót és volt és van benne egy MNC Syntax Phase II-es autós CD Lejátszó. Egy probléma van vele, mégpedig az hogy a kijelzője kéken világít de nem jelenik meg rajta semmi. se felírat se semmi. Csak kéken világít. Az előző tulaj annyit mondott hogy szerinte a hideg csinált vele valamit de nem tudja ő sem hogy hogylehetne megcsinálni. Én megnéztem az érintkezőket megtakarítottam őket, de semmi. Próbáltam resetelni ez sem jött be. Szétszedtem de mivel a kijelző rá van forrasztva a lapkára ezért nem tudtam vele mit kezdeni. Tudtok valamit mondani hogy mit lehetne vele kezdeni? Ja még annyi hogy ha gyujtásra teszem az autót, akkor mikor kivilágít a kijelző eleinte kb 1-2 másodpercre felvillan 3 db nagyonrövid felírat a bal oldalán. Egymás alatt 2-3 rövid felírat. Ezek szerint működnie kellene, de abban a pillanatban el is tünnek ezek a rövid felíratok. Egyébbként minden jó rajata. PenDrive-ról, memkártyáról is zenél és a CDket is elsőre beolvassa. A rádió is műxik szal csak a kijelző a rossz. Lécci mongyatok valamit rá.

A válaszokat előre is köszi!


2010. nov. 1. 14:52
 1/4 anonim ***** válasza:

szalagkábel?

nem megfelelő működési fesz?

2010. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amikor még csak gyujtást adsz akkor a fesz 12.8 V körül van viszont járó motornál a fesz már 14.4 14.8 V körül alakul a generátor töltése miatt. a hideg nemhiszem hogy rosszat tett vele... akkor a telefonomnak se kéne működnie amikor órákat kintvagyok télen és nálam van.
2010. nov. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De ha a feszültséggel lenne gond akkor szerintem az egész nem működne. Márpedig a kijelzőn kívül minden jó. A rádió szól, memkártyá/pendrive-ot/cd-t olvas mind a 4 hangszóró szól. Szétszedtem, de szalagkábel nincs benne. A zöld lapkára van ráforrasztva közvetlen. Olyan mintha az a fekete folyadék vagy mi eltünt volna az üveg kijelzőből. De akkor az a kicsi felirat az hogyhogy megjelenik? Egyébbként MP3 és alatta pdig WMA a kis felirat ami megjelenik gyújtáskor. Kb 1 másodpercre. Nem tudom esetleg még valami ötlet? Valaki?
2010. nov. 12. 11:58
 4/4 anonim válasza:

A kijelző vezérlőt ic-t kell cserélni. Kb. 3000 forint.


Üdv

2011. okt. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!