Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik xboxot vegyem meg? ,...

Melyik xboxot vegyem meg? , pls aki benne van a témába az válaszoljon

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]


2010. nov. 3. 21:54
 1/9 anonim ***** válasza:
A slimet. Olcsóbb is, beépített wifije is van.
2010. nov. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én az elite-et javaslom mert ahoz 2 controllert is adnak és darabja 10k a HDD-juk ugyanakkora és lehet hogy a slimben van integrált wifi de még nem lehet flashelni és sztem ethernet kábelen sokkal gyorsabb a net

De ha nagyon olcsón megakarod úszni akkor a konzolvilágba a sima elite játék nélkül 55k flash 5k +1 controllet 10k 20 db nyers Dual Layer DVD 5k összesen 75k (nekem is ezvan most) és annyival rosszabb hogy nem 250gb a HDD de ugysem játszom egyszerre annyi játékkal

2010. nov. 4. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat bár nem a fless alapján fogok dönteni.
2010. nov. 4. 06:32
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Slim-et ajánlom, mert jobban szellőzik, ezért kevesebb gond adódhat vele.
2010. nov. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"ahoz 2 controllert is adnak"


A Slimben 3x akkora van.


"és sztem ethernet kábelen sokkal gyorsabb a net "


Mert még nem használtál wifit.


"még nem lehet flashelni"


Ez ne legyen opció.


"De ha nagyon olcsón megakarod úszni akkor a konzolvilágba a sima elite játék nélkül 55k flash 5k +1 controllet 10k 20 db nyers Dual Layer DVD 5k összesen 75k (nekem is ezvan most)"


Erre a helyedben nem lennék büszke.

2010. nov. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

09:26

Mi van a Slimben 3x akkora?

Amugy meg lehet hogy wifin is ugyan olyan gyors a net de a nettel rendelkező emberek többségének nincs wifi-je és mondjuk egy PSP-be vagy mobilba van is értelme de xbox-ba nincs.

És mért ne lenne opció a flash?Ha már egyszer kidobok 60-70k-t egy konzolra mér 15k-ba kerülnek a játékok , veszek 4-et es már egy új konzol áránal tartok.

És nem mondtam egy szóval se hogy büszke vagyok rá de amikor a már a 3. konzolom porosodik mert nem tudok játékot venni bele + még a gépbe is kéne egy új videókártya akkor elgondolkodsz hogy nem lenne-e jó ingyen játszani

2010. nov. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Mi van a Slimben 3x akkora?"


sima: [link]

slim: [link]

Ez a hangján is észrevehető.


"És mért ne lenne opció a flash?"


"Amugy meg lehet hogy wifin is ugyan olyan gyors a net de a nettel rendelkező emberek többségének nincs wifi-je és mondjuk egy PSP-be vagy mobilba van is értelme de xbox-ba nincs."


Annak van wifije, aki akar, és van értelme, mert ugyan olyan gyors, mint a vezetékes, alig drágább hozzá a router és legalább nem tekergőznek mindenfelé vezetékek, nem kell falat fúrni, csatornát felszerelni.


Mer nem mindenki olyan cigány mint te, és a kérdező szerint sem mérvadó:

"A kérdező kommentje: ma 06:32"


"Ha már egyszer kidobok 60-70k-t egy konzolra mér 15k-ba kerülnek a játékok , veszek 4-et es már egy új konzol áránal tartok."


Először is, nem kerülnek 15 ezerbe a játékok (na nem a media markt-ban, 576-ban, vagy hasonló lehúzós boltokban veszed), nem kidobott pénz egy konzol ára, elvégre éveken keresztül fog szórakoztatni, és nem mindenki olyan cigány, mint te.


"És nem mondtam egy szóval se hogy büszke vagyok rá de amikor a már a 3. konzolom porosodik mert nem tudok játékot venni bele + még a gépbe is kéne egy új videókártya akkor elgondolkodsz hogy nem lenne-e jó ingyen játszani"


Minek baszod rá a pénzed, hogy három konzolt vegyél, meg fenntarts egy számítógépet, ha egyszer nincs pénzed a fenntartásukra. A videójáték nem jog, hanem luxus. Ha nincs rá pénzed, keress más szórakozást.

2010. nov. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ma 12:01:


"A videójáték nem jog, hanem luxus. Ha nincs rá pénzed, keress más szórakozást."


ezt már egy másik kérdésre is bevágtad szal sztem takaroggy jáccani mer neked telik rá -.-"

2010. nov. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:29


Be, merthogy ez az igazság.

2010. nov. 4. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!