Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyiért kapható? (a kérdés...

Mennyiért kapható? (a kérdés túl rövid)

Figyelt kérdés
Van egy 4-6 éves számítógépünk, de nekem elegem van abból, hogy legalább fél órát kell várni ahoz hogy egyátalán bekapcsolódjon. Most lesz ugye karácsony is. Lehet kapni olcsón olyan Notebookot, amin legalább MSNezni és Facebookozni tudok? Nem kell rá semmi extra.
2010. nov. 5. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet, netbooknak hívják, pont annyit tud mint a régi asztali géped, MSN-en kívül másra nem is jó!

:)


Mi elnne, ha inkább vennél a gépbe némi memóriát, és egy nagyobb vinyót. Vagy csak kitakarítanád a szemetet a Windows alól.

De leginkább egy újratelepítés tenne neki jót!

2010. nov. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

már volt újratelepítésen, és beletettek új videókártyát meg mindent..de semmi..negyed óra mire akármi is bejön..igen..úgyhívják..bocsi :D

[link]

ilyesmi kellene, nemkell márkásnak lennie, csak tudjak normálisan gépezni rajta *-*

2010. nov. 5. 19:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Egyről beszélünk, 50-60 ezerért már lehet venni újonnan, de annyiért az asztalit is megcsinálhatod!


Az újratelepítésnél először le kell formázni az egészet, hogy a szemét eltűnjön, és a régi gépre ne Windows 7-et rakjatok, hanem csak XP-t.

Én mindig a fiamtól örökölöm a gépeket, most egy 2,8-as Celeronom van 512 RAM-mal, és nincs semmi bajom vele. A gyerek meg már finnyogott, hogy lassú!


:)

2010. nov. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
és egy 30-40ezerért nem lehet? mert nekem kb. annyiért lenne jó. ezt meg nem akarom megcsináltatni mert a sulihoz nagyon sokat kéne géppel dolgozni és eztugye nem hordhatom be a suliba :D
2010. nov. 5. 20:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem éri meg netbookot venni, bocsi.

Tényleg csak netezni tudnál rajta. Nincs benne DVD meghajtó, egy filmet nem tudsz megnézni, komolyabb programok már nem igazán futnak el rajta, játékokat már nem is említem. Arról nem is beszélve hogy én eddig netbookot is oylan 70-80 ezer körül láttam, és akkor már 120ért olyan notebookot kapsz amin megy minden.

2010. nov. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!