Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri monitor helyett olyan...

Megéri monitor helyett olyan tv-t venni amit tudok használni monitorként is?

Figyelt kérdés
Túl messziről lehet csak látni nem ha monitorként használnám, és drága is. Mi jelzi hogy kettő az egyben használható? Vagy vegyek sima monitort és kész? Számítógéphez kellene csak ez megfordult fejembe hogy kettő az egyben.
2010. nov. 7. 14:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Inkább TV mert azon lehet TV adásokat IS fogni!
2010. nov. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Inkább nagyméretű monitort vegyél, mert azon tisztább a kép, és emiatt jobb az olyan dolgokhoz, mint az internetezés, valamint általában legalább 60Hz a képfrissítés, nempedig 50Hz, mint a legtöbb TV-é.


"Inkább TV mert azon lehet TV adásokat IS fogni!"


Géppel is lehet TV-adásokat fogni, csak venni kell egy TV-tunert, már USB-s TV tunerek is vannak.

2010. nov. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval ha veszek pl 20 col feletti monitort akkor beszerzek egy TV tunert bekötöm monitorba vagy nemtudom hogy működik ,és akkor úgy megy mintha tv-t néznék? Akkor minek ez a tv-t veszel de monitorként is használhatod vagy fordítva dolog ha csak egy tv tuner kártya kell?
2010. nov. 7. 15:52
 4/9 anonim ***** válasza:

Mert az egyszeri "júzernek", mint sok idősebb ember, meg aki nincs annyira képben stb. egyszerűbb így mint installálni egy tuner kártyát beállítani, dugdozni mindenfelé azt a sok kábelt, mint rádugni a koaxot a monitortv-re meg a vga kábelt azt bucsu. Amúgy egész jó monitortv-k vannak pl a Samsung P2370HD, ami egy fullhd felbontású masina, analóg/digitális (mpeg4) tunerrel, dvi,analóg vga és hdmi bemenettel emi szerintem egyértelműen jó vétel és ha arra kerül a sor, hogy kéne egy kisebb tv pl. csak hétvégére a nyaralóba, akkor hónod alá csapos és ott használod ez a fent említett tunerkaris pc+monitor felállásnál nem ilyen egyszerű.

A fent említett tv:

[link]

2010. nov. 7. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
*csapod
2010. nov. 7. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Én tudom ajánlani a Benq 2420HDB típusú monitort..

Szép és jó.. nekem bevált...


Vagy ugyanebből a márkából a ledeseket..

2010. nov. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
De másfél év múlva digitális tévé lesz...
2010. nov. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsónak: már most is van digitális tévéadás mind kábelen, mind földi sugárzásban és műholdon keresztül is, szóval nem értem ezt a kommmentet, ha arra céloztál amit írtam akkor sem értem, mert odaírtam, hogy az a Samsung monitortv analóg és digitális adást is képes fogni. Persze tunerkártyával szintén lehet fogni a digitális jeleket is.
2010. nov. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

15:34-nek

A HD TV-k 60Hz-ek!

2010. nov. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!