Famousboy kérdése:

Xbox 360-nál ha ingyenes Silver LIVE-ot használok, tehát nem multizok, hanem csak netezek, akkor is bannolhatnak?

Figyelt kérdés

Először Gold-on gondolkoztam, hogy jáccani is tudjak, de hallottam, hogy ha kiszúrják h warezolt a játék, akkor bannolnak.


LIVE-on elég sok mindent lehet GOLD nélkül is. Facebook, ingyenes és fizetős DLC-k letöltése, stb.


Ha az ingyenes Silver LIVE-ot akarom erre használni, akkor is kiszúrják, hogy flash-elt a gép és tört játékokkal jáccok/jáccottam? (1.60 flash, 2.0.9199 dashboard)


2010. nov. 13. 14:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mivel így is csatlakozol a Live rendszerhez, igen.
2010. nov. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt 10 mp-re tenni a netre a gépet és bannolták
2010. nov. 13. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Én úgy hallotam, hogy bannhullámok vannak félévente és csak akkor kapom meg a bannt. Ez igaz? Mert ha felmegyek egy frissítésért LIVE-ra és utána soha többet (még ha bannolnak is), akkor nem kapok meg a bannért járó "jutalmat", mivel nem fogja megkapni az infot az Xbox.


Amúgy Ti nemtom hogy vagytok vele, de én azért tartom jobbnak a warezt, mert 2-3 játéknál többel jáccanánk egy évben ez biztos, de csak ezek is 25-35ezer között vannak, kifizeted a LIVE-ot ami 10ezer kb 1 évre és ha nem vagy kocka, akkor értelmesebb dolgokra is szoktad költeni a pénzed és nem fogsz majdnem évi százezret ilyen hülyeségre költeni. Azt értem, hogy a warez tönkreteszi a játékipart, de állítólag a CoD Black Ops napi 360 millió bevételt hoz, szerintem max 2 nap bevételből megcsinálták a játékot, lehetnének olcsóbbak is a játékok.

2010. nov. 14. 09:30
 4/11 anonim ***** válasza:

Ez mind szép és jó, csak sajnos nem igaz.


"Én úgy hallotam, hogy bannhullámok vannak félévente és csak akkor kapom meg a bannt. Ez igaz?"


Nagyobb ellenőrzések tényleg vannak időnként, de ettől simán banolhatnak két ilyen között is.


"Mert ha felmegyek egy frissítésért LIVE-ra és utána soha többet (még ha bannolnak is), akkor nem kapok meg a bannért járó "jutalmat", mivel nem fogja megkapni az infot az Xbox."


Ha nem akarod használni a Live-ot, egyáltalán minek rákötni? Netről leszeded a frissítést, és pendriveról, DVD-ről frissítesz.


"Amúgy Ti nemtom hogy vagytok vele, de én azért tartom jobbnak a warezt, mert 2-3 játéknál többel jáccanánk egy évben ez biztos, de csak ezek is 25-35ezer között vannak"


Ha akár a 35 ezret is leosztod 12 hónapra, az nincs 3000 forint. Ha aukciós oldalakról szerzed be a játékaidat (Vatera, Teszvesz, Hardverapró... stb.), akkor 1-2 havonta ennyit simán ki lehet fizetni. Spórolni kell, de ilyen a kib*szott kapitalizmus.


"kifizeted a LIVE-ot ami 10ezer kb 1 évre és ha nem vagy kocka, akkor értelmesebb dolgokra is szoktad költeni a pénzed és nem fogsz majdnem évi százezret ilyen hülyeségre költeni."


Ha nem multizol, minek a Live Gold?

Egyébként nem kell kockának lenni, ezért, hogy szeress multizni, vagy hogy eredeti játékot vegyél. A minőségi játékokért megéri pénzt kiadni. Pl. 5000 forintért kapsz 10 játékórát (újrajátszhatóságot nem számítva). Ez kb. két mozi, vagy egy-két koncertjegy ára (ahova ennyi pénzből csak egyszer mész el).

Egy játékba több tucat ember, több száz munkaórát öl bele. Ha jó munkát végeztek, gerinctelenség meglopni őket.


"Azt értem, hogy a warez tönkreteszi a játékipart, de állítólag a CoD Black Ops napi 360 millió bevételt hoz, szerintem max 2 nap bevételből megcsinálták a játékot, lehetnének olcsóbbak is a játékok."


Talán, ha mindenki hajlandó lenne pénzt áldozni a hobbijára, akkor nem fizetnének a méregdrága másolásvédelmekért, és nem a tisztességesen vásárlókon vasalnák be a veszteséget.

Ha csak kétszer annyi ember venné meg, már feleannyiért adva is ugyan annyi bevételt hozna.


Elég hülye hozzáállás ez az én nem vagyok kocka, de azért kitolok 20 játékot évente (legalább egyszer darabját), meg nekem amúgy is jár hozzáállás.


A warezolók elég sokszor ellentmondásba kerülnek önmagukkal.

Mindig azt hozzák fel, hogy annál sokkal értelmesebb dolgokra is költhetik a pénzüket, aztán mikor szólnak nekik, hogy ha nincs rá pénzed ne játssz, rögtön felháborodva tiltakoznak, hogy de hát az az egyetlen szórakozásuk, ne akarjuk már megvonni tőlük.


Tehát, ha ez az egyetlen szórakozás, akkor miféle értelmesebb dologra költhetnek.


Aztán persze jön a támadás, hogy mer' te biztos ezüst kanállal a seggedben születtél, kocka vagy, meg anyuci-apuci mindent a pϊcsád alá tol. Hát nem. De megtanultam beosztani a pénzem, fontossági sorrendet felállítani, így csak akkor költök ilyesmire, mikor megengedhetem magamnak. Ez évi 3-4 alkalom. Hál' istennek viszont nekem vannak barátaim, így nem a kockulás tölti ki az időm, így ennyi elég is.

2010. nov. 14. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves utolso, mar regen ertettem valakivel ennyire egyet ezen a weboldalon...
2010. nov. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Háát bocsi, de szerintem az, hogy otthon jáccol nem nevezhető hobbinak. A hobbi valamilyen készségfejlesztő tevikénység, esetleg sport, még a varrás is az, de hogy az ujjaid hozzászoknak pár gombhoz, nemhinném.


a 35.000 meg példa volt, ez csak 3 játék, de biztos többel jáccanék egy évben.


Nemis azt mondtam, hogy mindent csak úgy megkapsz, én se szórom a pénzem, meg csak úgy megveszek mindent.


Figyelj, én BMX-ezek, nem egy olcsó sport. 200ezer szerintem már ráment nekem 2 év alatt. Na most akkor még vegyek játékokat? És ha még valamit szeretnék venni, mondjuk kocsiba vlmi cuccot vagy nemtom, elég sok lesz az egy évi kiadás.


Nem ítélem el azokat akik eredetikkel játszanak meg LIVE meg minden, csak én sokallom a pénzt ami egy évben rámenne, régen mindig megvettem a játékokat megjelenéskor, de PC-re, múltkor összeszámoltam mennyibe fájt nekem. 1 év alatt 95.000Ft és 9 játék!!!! Ami nem kevés ha még másra is szeretnél költeni.

2010. nov. 15. 06:48
 7/11 anonim ***** válasza:

"Háát bocsi, de szerintem az, hogy otthon jáccol nem nevezhető hobbinak. A hobbi valamilyen készségfejlesztő tevikénység, esetleg sport, még a varrás is az, de hogy az ujjaid hozzászoknak pár gombhoz, nemhinném."


A hobbi olyan szabadidős tevékenység, amit rendszeresen végzel.


"a 35.000 meg példa volt, ez csak 3 játék, de biztos többel jáccanék egy évben."


Szar má' neked. Én 7-8játékot meg tudnék ennyiből venni.


"Figyelj, én BMX-ezek, nem egy olcsó sport. 200ezer szerintem már ráment nekem 2 év alatt."


Én egy küzdősportot űzök. A fegyvereket, egyéb felszerelést kell biztosítanom magam számára, ami szintén nem olcsó mulatság.


"Na most akkor még vegyek játékokat?"


Csak ha játszani akarsz. Tudod ez nem muszáj.


"És ha még valamit szeretnék venni, mondjuk kocsiba vlmi cuccot vagy nemtom, elég sok lesz az egy évi kiadás."


Akkor kevesebbet játszol, vagy máshol spórolsz. Ezért kell tudni fontossági sorrendet felállítani. Ha nem lenne mód warezra, hogyan oldanád meg?

Akkor mi nem lenne annyira fontos?

Kipörgetni évi 10 játékot, vagy rendben tartani a BMX-ed?

Esetleg a kettő közti vészes átmenet?

2010. nov. 15. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fkris ***** válasza:

Utolsó:

100% ban egyetértek veled!

2010. nov. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Zenét biztos szoktál hallgatni meg filmet is nézni, azokat is megveszed?
2010. nov. 16. 07:02
 10/11 anonim válasza:
Én meg szoktam venni. Gáz ?
2011. jún. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!