Xbox 360 LCD monitorra?

Figyelt kérdés

Az Xbox 360-asomat rá szeretném kötni egy LCD monitorra, és néztem, hogy kell hozzá egy ilyen VGA kábel.

[link]

Nos, az a kérdésem, hogy valami más kell még hozzá? És a hangot hogyan tudom megoldani(a minitoron nincsen hangszóró, viszont van külön hangszóróm)?


2010. nov. 19. 18:27
 1/3 anonim válasza:
uhh pontosan egy ilyen kerdest akartam kiirni en is pontosan ez a problemam nekem is ha nem baj ide irok hogy lassam ha valaszolnak neked ezt en is szeretnem tudni amnm tovabbi jo et : D
2010. nov. 20. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

akkor elmondom a megoldást mert látom a képből ti nem sokat láttok:p

nekem nincs de egyik ismerősömnek keresgettünk már

amit a képen látsz az egy olyan kábel aminek egyik vége HDMI a másik vége pedig VGA és RCA /bal jobb hang/ ez hifire tudod dugni vagy egy RCA-jack átalakitóval a gépen keresztül tudod vinni

2010. dec. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
egy fontos dolog ha gépbe beviszitek a akkor ha tudjátok szoftveresen állitsátok be hogy vonalbemenet(nem az xboxon) és akkor minden jó lesz
2010. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!