A fejegységemen a kocsiba nincs remote hely az erösitönek, kapcsoloval oldottam meg a be kikapcsolást, jó ez így (lent)?

Figyelt kérdés
Fogtam egy kétszálu vezetéket, egyik felét az erösitö 12 voltjára kötöttem a másik felét a remotéhez, a másik végére közbeiktattam egy kapcsolót, müködik, de jo is ez igy?
2010. nov. 19. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Az erősítő szempontjából megfelelő, de megvan a veszélye, hogy elfelejted kikapcsolni mikor leparkolsz az autóval, és előfordul, hogy másnap reggelre lemerül az akkumulátorod, mivel a folyamatosan bekapcsolt erőlködő megeszik 1-2 ampert. A megoldás az lenne, ha a gyújtásról, vagy a slusszkulcs fogyasztók bekapcsolása kimenetéről húznád el az erősítő remote kapcsolójához a vezetéket. Így semmiképpen nem maradhatna bekapcsolva szükségtelenül az erőlködő.

Remélem segítettem.

2010. nov. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm. skkor csak jo lesz igy.


abba nem tudnál segiteni hogy: az nem baj ha az erösitö maxra fel van csavarva mindig, és a magnon állitom a hangot?

2010. nov. 19. 21:29
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha a hangszóró(i)d bírják, és nem torzítanak, akkor semmi gond nem lehet belőle.
2010. nov. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
fordítva csináld ezt, a fejen tedd maxra a hangerőt és utána állíts az erősítőn addig, míg torzulni nem kezdenek a hangszórók. Így soha nem tudod széthajtani a cuccot, és más sem tud veled kib@szni véletlenül sem.
2010. nov. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!