Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyiket vegyem meg? (digitali...

Melyiket vegyem meg? (digitalizáló tábla)

Figyelt kérdés
barátnőm karácsonyra digitalizáló táblát kért.sajnos teljesen h.lye vok hozzá rem tudtok segiteni h meik a jó. maximum 20.000ért keresek küldjetek légyszives linket h ár érték arányában meik a legjobb ebben a kategóriában. ha jól gondolom azok az olcsóbak ameikek nem mutatják a monitor képépt és drágábbak ameikek mutatják nem?
2010. nov. 20. 16:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt vettem meg 2 hónappal ezelőtt :


Wacom Bamboo Fun S Pen&Touch CTH-461 English digitalizáló tábla


[link]


Igaz, ennek a jelenlegi ára 26ezer forint (lehet, máshol olcsóbb), de szuperjó szoftvereket adnak emellé ingyen, amiért megéri a többlet ára.


Hozzáadott szoftverek:

- Bamboo szoftver

- ArtRage szoftvert

- Adobe Photoshop Elements


Nekem az Adobe Photoshop Elements 7.0 bőven megérte a többlet árat és a digitalizáló tábla is szuperjó!

2010. nov. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

nekem egy Genius gpen f509 van ( [link] )

ha jól emlékszem 11.000 körül volt egy éve, azóta is remekül működik és majdnem napi szinten használom, gyakran az egér helyett is :)


olyan tábla amely már monitorként is funkcionál az jópár 10.000 de inkább 100.000 környékén van.


egyébként a wacom táblák is nagyon jók, ha nem a legjobbak amik léteznek, egyedüli hátrányuk h nagyon nem a magyar pénztárcához van az áruk igazítva

2010. nov. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!