Játszik itt valaki XBOX 360-on Bad Company 2-vel online? Egy Achievementhez kellene egy ember, akit barátnak vehetek fel, jól jönne a segítség.

Figyelt kérdés
Az "Et tu brute?" achievementhez kellene, ugye egy barátot kell megkéselni a játékban 5ször, de egyetlen ismerősöm sincs, aki eredeti játékokkal játszik sajnos.
2010. nov. 21. 14:07
 1/7 anonim ***** válasza:
Én felajánlanám a segítségem, de sajnos csak most készülök megvenni az első részt.
2010. nov. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát az első rész egy külön játék így sajnos sokra nem megyünk...
2010. nov. 21. 14:30
 3/7 anonim válasza:
Helló! Én játszok BC2-vel és nekem sincs meg ez az acsi. Mondjuk Lehet neked azóta megvan amióta ezt írtad :D
2011. szept. 2. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nincs. :D

Minden más megvan, csak ez nincs. (Kivéve a DLC-s dolgok)

2011. szept. 2. 17:35
 5/7 anonim válasza:
Na van kedved akkor megcsinálni? Én csak azt nem vágom hogy hogyan kell egymás ellen lenni a játékban :(
2011. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most járt le 1 hete a gold liveom. :D
2011. szept. 2. 18:22
 7/7 anonim válasza:
És azt amúgy tudod hogy hogyan kell csapatot váltani? Vagy hogyan lehet ezt az acsit kivitelezni?
2011. szept. 5. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!