Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hozzáértők! Milyen digitális...

Hozzáértők! Milyen digitális fényképezőgépet ajánlanátok családi fotózáshoz?

Figyelt kérdés
Családi fotózáshoz használnám főleg, tehát semmi extra funkcióra nincsen szükségem, azon kívűl, hogy jó minőségű képet csináljon. Nem igazán értek hozzá, ezért kérem a hozzáértők és tapasztaltabb fotósok segítségét. Annyi termék van már a piacon, hogy egyszerűen fogalmam sincsen melyiket válasszam. Körülbelül 20-25 ezer forintot szánnék rá. Szívesen fogadok tapasztalatokat is, hogy kinek melyik vált be, vagy melyiket ajánlanátok, de konkrét ötletet is várok, hogy milyet érdemes venni. Tudom, ezer ilyen kérdés van, de azok már régebbiek és hátha azóta frissült a kínálat. Köszi a válaszokat!
2010. nov. 22. 18:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Én ezt ajánlom: [link]

Árhoz képest szép képet csinál, masszív burkolat, 5× optikai zoom, elméletileg a 4Gb-os memória kártya a csomagban jár hozzá, arcfelismerés, digitális stabilizátor, szoftveres vörösszem eltávolítás szóval családi fotózáshoz kiváló lesz.

2010. nov. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nikon COOLPIX S3000

Vagy egy Sony Cyber shotot ajánlanék még.

Amit az előttem válaszoló írt, az is jó gép.

2010. nov. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!