Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PS3 hangkivezetése a házimozis...

PS3 hangkivezetése a házimoziszetten keresztül optikai kábelen keresztül. A pontos kérdés hogy milyen is az a kábel?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy utánnajártam bizonyos

"Digitális optikai audio kábelek" csoportban találtam, "fényvezető összekötőkábel" néven.

Találtam 1500ftset és 10000ft set is mi a különbség.

Illetve voltam a boltban ma és a katalógusban ugyan ilyen négyszögletes végződése kábelből 3 fajta volt. 1-1 különbséggel mégpedig azzal hogy az egyik 0.4, 0.6 illetve 2.2 mm es volt. PS3 ba melyik kell, vagy ezek szerint az mégsem egészen az a fajta kábel lett volna , mert ez szabványszerüen árusított?


2010. nov. 23. 16:33
 1/1 anonim ***** válasza:
hát a 10 ezer forintos gondolom aranyozott és van benne minőségi árnyékolás, a másik meg olyan mezei műanyag burkolattal ami szeret eltörni és a vezetékek onnantól elszakadhatnak
2010. nov. 23. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!