Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Billentyűzet. Mi lehet a baja?

Billentyűzet. Mi lehet a baja?

Figyelt kérdés
Ma vettem egy billentyűzetet. nem USB-s hanem a sima.. nekem most eddig USB-s volt...de előtte jó volt a simával is.. most pedig ha összedugom akkor világít mind a három pötty a billentyűzeten kb 1 másodpercig és utána használhatatlan. a vezérlőpultban a beállításoknál se hozza be olyan mintha nem ismerné fel. mi lehet a baj?:S
2010. nov. 23. 20:23
 1/9 kriss06 ***** válasza:

A "simának" a neve PS2 (nem a játék).

a) Indítsd újra a gépet.

b) rakd fel a programját, ha nem attak hozzá CD-t akkor a gyártó honlapjáról lehet leszedni.

c) Lehet kapni pár100 ft-ért PS2/USB átalakítót

d) Ha most vetted vidd is vissza garib

2010. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
a "pötty"-nek a neve LED te alulintelligencializált!
2010. nov. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
húzd ki a bill-t.kapsold ki a gépet, rakd bele a ps2 csatiba, indítod a gépet, ha nem látja akk újra indíod, és lám működik
2010. nov. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de nekem a monitorom is elzöldült miután újra indítottam..:O és azóta is ilyen..:S és újra indítottam, világítottak a "ledek" is de nem ír..:S
2010. nov. 23. 20:43
 5/9 A kérdező kommentje:
nem gondlnál, hogy alul intelligenciált lennék mert nem tudtam, hogy m a neve.Bocsi, de nem tudhatok mindent. a számítógépekhez meg nem értek..sajnálom..
2010. nov. 23. 20:44
 6/9 anonim ***** válasza:
Két csatlakozó van a gép hátulján. Egy lila és egy zöld. A lilába kell dugni. A zöld monitor egyéb probléma. Ha nem értesz hozzá vidd el szervizbe.
2010. nov. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

oda dugtam ahová kell. Ez még azért megy :D

de azután lett zöld miután bedugtam és újraindítottam..:S

2010. nov. 23. 20:53
 8/9 anonim ***** válasza:

alulintelligencializált! = alul intelligenciált


Te szerencsétlen! Inkább maradj a golyóstollnál...

2010. nov. 23. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
utolsó..Te meg maradj inkább a juhoknál a réten..paraszt..
2010. nov. 24. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!