Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » üdv. Most szereztem be egy...

üdv. Most szereztem be egy Sal Xb-10/A Aktív Szubcső 250W- ot Hogyan tudnám számítógéprerákötni? És energia forrásnak mit tudnék használni h életre kelljen? Konkréten a teljes folyamat érdekelne a rákötésbe.

Figyelt kérdés
2010. nov. 28. 11:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha aktív az jó, mert nem kell hozzá erősítő. Egy 5.1 hangkártya kell, egy jack rca átalakító, és kb ennyi. Így persze csak 5.1 tartalmonál fog puffogni, sajnos külön erősítő nélkül, ami stereo jelből is leválogatja a mély hangokat nem fog menni
2010. nov. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 I(L)TECHNO válasza:

Nekem ugyanez volt :)

Hát ha van egy 5.1 es hangkártyád akkor lehetőség van 4.1 es beállításra is. Az egyik Jack dugós kimentet rákötöd a kis számítógéphangfalaidra vagy amire éppen akarod..a másik kimenete lesz rákötve a szubcsőre. Ehhez kell egy olyan kábel amelynek egyik vége jack dugó, amit a szgépbe dugsz másik vége meg 2 RCA kivezetés amit a szubcső LOW Input nevezetű bemenetére kapcsolsz :) Ezekből a kábelekből van 1,5; 3; 5; és 10 méteres verzió is .. HA mindez megvan akkor a táp része..hát kezdetekben én is autóakksit használtam de felejtős mert hamar leszívja..én számítógéptápot használok..egy 450 Wosat.. aminek a sárga színű kábelén kb 120 130 Wot vagyok képes kiszedni ami ennek a csőnek untig elég is..


Szóval ah van feleslges tápod akkor abból mondjuk 3 4 et egyszerre kss rá a +12V ra..egy sárgát külön a REM re..és a5 feketét a GND re :) Ja és persze nagy áramfelvétel miatt ugye a táp erősen melegszik.. tehát javaslom hogy legalább 3 hűtőventi legyen benne amit egy külön adapterrel hajtasz..LEgalábbis én igy oldottam meg és műkszik már vagy 10 éve :) Ja és azóta már egy 600 W os szubcsövem van másik erősítővel :)..REmélem segített a válasz!

2011. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 I(L)TECHNO válasza:
Azt nem írtam oda a mondandóm második felébe, hogy a +12V-os bemenetre 4-5 sárga kábelt köss..a REM-re 1-et és 5 fekete kábelt a GND-re!
2011. máj. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!