Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Melyik a jobb? Netbook vagy...

Melyik a jobb? Netbook vagy notebook?

Figyelt kérdés

Olyanokat írjatok lécci hogy mennyibe kerülnek,melyik bírja tovább,mit tudnak,melyik működik jobban,memórája melyiknek nagyob, meg ilyenek.(de ezek feltétlenül legyenek a válaszban)

(mind2-ről ha lehet írjatok)

Köszi


2010. nov. 28. 17:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A netbook-ok lényegesen egyszerűbb gépek, olcsóbbak,

tenyérnyi képernyőjük van, és gyakorlatilag egyetlen funkciójuk az internetezés. Persze ehhez gyengébb hardver is társul.

A notebook-ok teljes értékű számítógépek.

2010. nov. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mire kell?
2010. nov. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
karácsonyi ajándék lesz
2010. nov. 28. 17:33
 4/10 anonim ***** válasza:

Mindenképp notebook.

Sokkal sokoldalúbb, erősebb.


A netbookok a világ legfeleslegesebb dolgai közé tartoznak.

Amire kifejlesztették, azt egy internet tablet is tudja, másra meg nem használható.

2010. nov. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
első és utolsó válaszolót felpontoztam és köszönöm nekik :)
2010. nov. 28. 18:56
 6/10 EG0 ***** válasza:

Pedig a legjobb válasz az volt, hogy mire kell?

Segítek:

- A buszon / vonaton akarsz filmet nézni iwiw-ezni?

- Napi 8 órát akarsz tervezőmunkát végezni egy asztalnál?


Felteszek egy olyan kérdéseket, ami alapján érteni fogod: xoxolili, mit vegyek, hajhabot vagy parfümöt?

szerinted mi a jobb, egy kényelmes, erős farmer vagy egy elegáns vékony vászonnadrág?


Előbb DÖNTSd el, mire kell, és utána lehet válaszolni a kérdésedre.

2010. nov. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Legalább ne bunkóznál már akkor evvel a tetves pontozással kedves kérdező. Legnagyobb hiba, mikor valaki a vakvilágba vesz ilyesmi műszaki cuccot, leginkább mert "jaj de szép színe van" alapon, aztán meg egy év után lehet kidobni a kukába a holmit. Ezt most általánosságban értem-

Gépnél mert marhára nem mindegy, hogy az illető csak netezni akar, vagy akár játszani is, vagy képet szerkeszteni, suliiba behordani, akármi. NEM MINDEGY!!

Ezért kérdeztem, mire kell. Erre csak bunkózni tudsz. Gratulálok, komolyan.

2010. nov. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

ki mondta hogy bunkó??? előbb tanulj meg olvasni aztán okoskodj!

amúgy válaszoltam is karácsonyi ajándék lesz(-.-) nemtom az illető mit akar és nem is azt kértem hogy mondjátok meg melyiket kapja csak hogy soroljatok fel mind2ről adatokat.... gyengébbek kedvéért: így lehet megoldani:

netbook:....blablabla(ide írod azt amit erről tudsz)

notebook:...blalalalala(ide meg azt amit erről tudsz!)

2010. nov. 29. 15:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja, csak van kismillió modell, egy rakás márka, árkategóriát sem írtál, mert az se mindegy.

Összegezve sík buta vagy hozzá, de észt osztani azt nagyon tudsz.

2010. nov. 29. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

apple notebook van?

ja és az ár olyan max 100 000 legyen bár kétlen hogy aplle lenne olyan olcsó..de azért ha linkeket raktok köszi :)

2010. nov. 29. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!