Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ezt hogy tudom ezt a hangprobl...

Ezt hogy tudom ezt a hangproblémát fixálni?

Figyelt kérdés
Nos van egy régi orion tv-m a távirányító elromlott hozzá na de vettem egy dvd lejátszót ma és rádugtam és egy darab hang nem szól felvettem mindent maxra és ha a fülemet a monohoz odarakom hallom de halkan .A régi kis tv olyan régi hogy av nincs rajta csak uhf meg vhf .Segítsetek kérlek ez a karácsonyi ajándékom ez a dvd lejátszó :S
2010. dec. 11. 16:47
 1/9 A kérdező kommentje:
minden beállítást megpróbáltam :S
2010. dec. 11. 16:48
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha egyáltalán nem sikerül a hang, akkor vegyél pld a tescóba egy aktiv hangfalpárt, már 1200-ért kapható! Azt dugd rá a dvd lejátszóra és akkor a tévétől elkülönitve fog szólni sztereóban! Ha több pénzed van, akkor 4-5ezerért már mélynyomós, 3 hangszórós rendszert is vehetsz, az már zenére is jó
2010. dec. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De remélem a kép bejön a lejátszóról! ? mert ha az sem, akkor gáz!
2010. dec. 11. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
kép bejön nagyon szépen .A hang pedig olyan hogy van egy átalakítóm de ha megfelő helyre illesztem be csak az egyik szól .ha meg zrom az áramkört akkor szól csak halkan de nagoyn
2010. dec. 11. 18:20
 5/9 anonim ***** válasza:
Küldj fotót az átalakítódról, hogy van összekötve.
2010. dec. 11. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

csak videót tudtam csinálni :S

*****

Látszik hogy egy piros meg fehér ajzatba dugom de a csalakozók piros és fehér de akárhogy dugom be mindig csak a left szól .



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2010. dec. 12. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha a piros helyére a fehér megy és a fehér helyére piros, akkor is ugyanott szól a tévén?


Tegyél egy próbát. A tévét ha egy kissé felhangosítod, és nincs bedugva a dvd-be a piros és fehér RCA csatlakozód, ha a végét megérinted egyenként, akkor a tévén mindkét esetben búgó zajnak kell hallatszania az érintéskor.

Továnni lépések ennek függvényében.

2010. dec. 13. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
További
2010. dec. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
fullra felvan hangosítva a tv-m . ÉS semmi . próbáltam összevisszakötni de ez se segített.A héten jön szerelő megnézni mert lehet hogy a tv belsejébe lesz a gond
2010. dec. 15. 19:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!