Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kinect-hez fognak kijönni más...

Kinect-hez fognak kijönni más játékok is, hardcore játékosoknak? Ha igen mikor? Ja, és mire lehet használni játékon kívül? Ha nem játékok szempontjából nézzük, akkor melyik tartalmaz több lehetőséget?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 18:11
 1/9 anonim válasza:

Hi

a kinectnél sokan kritizálják, hogy késik a mozgás, ami hardcore játékoknál/játékosoknál elég zavaró lehet.

ha jól emlékszem Microsofték azt mondták, hogy ez a késés csak szoftveres és, hogy peccsel fogják majd csökkenteni, és ha jól tudom készülnek vmi játékkal hardcore gamereknek is de az még odébb van. szerintem mire azt lehet mondani, hogy "igen ez egy király hardcore régetnek szánt játék lett" még min. 1 év

2010. dec. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem soha a büdös életben nem lesz hozzá ilyen játék.

Neten van egy "reklámvideó", ahol épp Halo-znak rajta.

Kiváncsi lennék, hogy egy haló színtű játékban hogyan mozogsz, hogyan célzol, hogyan tüzelsz, hogyan váltassz fegyvert, hogyan használod a speciális fegyvereket/mozdulatokat, stb, stb.

Mert jelenleg ez abszolút megoldhatatlan...

2010. dec. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Biztos nem.

Vagy ha lesz is, akkor semmi normális.

Mint ahogy az előző is írta, elég nehéz lenne megoldani az irányítást.


Tehát egy cod pl. soha nem lesz rajta.

Forza lesz majd hozzá, de annak sem sok értelme kinect-tel.

2010. dec. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem max ezek a "better with kinect" játékok lesznek hardcore gamereknek... pl hallottam hogy talán majd az uj CoD-ban vagy valamelyik háborús játékban egy karlenditéssel dobhatsz el gránátot meg ilyesmi... (bár 1 gomb lenyomással még mindig gyorsabb és egyszerübb, igy nem sok értelme lesz annak se)
2010. dec. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
akokr milyen játéko várhatóak rá?
2010. dec. 12. 21:37
 6/9 anonim ***** válasza:

Kutyasimogatás meg Forza.

Kb. ennyi.

2010. dec. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Azért arra kiváncsi lennék, hogy Forzánál hogyan oldják meg a gáz/fék adagolást meg a váltást.

Mert oké, hogy markolgatom a levegőkormányt (ami egyébként igen erős automatikus rásegítéssel megy szintén), de ez igen messze van az autóvezetés élményétől...

Ha autós játékkal akarok játszani, akkor kormány+pedálok+váltó, nem levegő...

2010. dec. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Itt egy teljes lista a megjelent, megjelenő játékokkal:


[link]

2010. dec. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi!
2010. dec. 20. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!