Ha nagyon szellemképes az adás, akkor az én készülékemben van a hiba (antennacsatlakozások) vagy a szolgáltatónál (t-home kábeltv)? Érdemes bejelenteni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 07:05
 1/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom az lényeges-e, de az internet is kábeltévéről megy (kábelnet)
2010. dec. 14. 07:44
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy nálad, a kábeleknél-csatlakozóknál van a hiba!
2010. dec. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Minden csatorna szellemképes-e?


A TV készülék saját maga nem tud szellemképet "csinálni",egy kicsi elvi esélytől eltekintve.


A Set-top box,vegy ha beltéri egység van,akkor azok és a készülék között lehet a baj,ha Nálad van.


Jó hibabehatárolás,ha megkérdezed a szomszédot,vagy aki ugyanerről a kábelről kap jelet a házban,lakótárs stb...,hogy ott mi a helyzet.

2010. dec. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Van néhány adó, ami egyáltalán nem szellemképes, gyönyörű tiszta, de némelyik nagyon az.

Egyedül a szembeszomszédnak van ilyen előfizuja (családi házban lakunk, nem társasház), neki tisztán jön minden, de nem tudom, hogy ugyanarról az antennáról vagyunk-e lecsatlakozva.

Ez analóg kábeltv, szóval nincs semmilyen beltérink hozzá.


Eddig digi előfizetésünk volt, ott rendesen jött, tisztán minden. Ez a t-home meg néhány adótól eltekintve nagyon ramaty minőségű.

2010. dec. 14. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!