Mi baja lehet a Genius 5.1 hangcuccomnak? Bővebben lent

Figyelt kérdés
A jobb első (front right) vasárnap óta nem szólal meg. Takarítottam, kicsit elmozdítottam, és szerintem a sub erősítő output részébe beleszakadt egy kis darab a vezetékből, amivel összekötöm a kettőt. A hangfalnak nincs baja, mert rákötöttem másik kimenetre, és akkor szólt, tehát valami gáz az outputnál lehet.
2010. dec. 14. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:

A Genius 5.1 aktiv basszusnak (mélynyomó) 5 hangfalkimenete van a hátsó-alsó részén,alsó sor fekete a felső piros.

Ezek szoritókapcsok,egy beszakadt drótdarab semmi gondot nem okoz(kiesik,csipesszel kivehető stb...).


Az van még hátra,hogy erre a kimenetre is rácsatlakoztass egy biztosan jól működő hangfalat,és akkor rögtön kiderül,hogy a takaritás volt az ok,vagy van valami konkrét.

2010. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tegnap rácsatlakoztattam a jobb hátsó hangfalat, de nem szólaltatta meg. Ellenben, amikor a jobb elsőt rácsatlakoztattam a jobb hátsó kimenetére, akkor megszólalt, tehát a hangfalnak nincs baja. Utána próbálgattam még más kábelekkel (ezen hangrendszer kábeleivel), de utána a jobb hátsó kimenetre kötött hangfalak sem akartak megszólalni.


Ha tudnál adni valami tippet hogy mit tudok tenni, akkor megköszönném :) Garanciális még a cucc (asszem februárig), de jó lenne, ha nem kéne heteket várnom a javításra.

2010. dec. 14. 13:55
 3/4 A kérdező kommentje:

Na, nekiálltam most is próbálkozni: a centert csatlakoztattam a jobb első kimenetre, de semmi hatás. A jobb első hangfalból amikor mozgattam a kábelt a kimeneten, akkor olyasmi hang jött, mint amikor a mikrofonba belefújnak, de a zene nem akart megszólalni.


Van valami elképzelésed arról hogy mi lehet a gáz?

2010. dec. 14. 15:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Az első kommentedben van egy logikai bukfenc:nem a hangfalnak nincs baja,hanem aki menetnek:"megszólaltatta"

ahogy irod.


El kell dönteni (nem egy komplilált dolog)hogy hangfal,vagy erősitőkimenet a hibás.


Egyébként jobban jársz ha komplett tartozékokkal elviszed a garanciális szervizbe,igy a garancia vége felé.


Hidd el nekem,én csak tudom....

2010. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!