LED szalag üzemeltetés?

Figyelt kérdés
Szereztem havertól egy led szalagot. RGB smd ledes, de csak a zöld világít most! Hogy tudnám vagy, mivel kapcsolgatni a 3 színt külön? (zöld,kék,piros) vagy, hogy egymás után gyulladjanak ki? (nem vagyok nagy szakértő benne) :D
2010. dec. 16. 21:13
1 2
 1/11 Panda Péter ***** válasza:
ha nincs rajta semmi kapcsoló, akkor nyilván a feszültségének, áramának függvényében változtatja a színét. próbáld meg valami más tápegységgel meghajtani.
2010. dec. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Típus? Fotó?


Nekem meg van egy ördöglakatom. Szerinted hogy lehet szétszedni, mert én nem vagyok szekértő benne?

2010. dec. 17. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Szerintem a típusa az nincs ráírva, de csatolom a képet!!


[link]


[link]


[link]

2010. dec. 18. 13:55
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Látod azt a frankó, 3 betűt az első képen, mit linkeltél?

Most a G (azaz Green) csatlakozófelülethez van bekötve a tápegység. Azaz a zöldek kapnak áramot. Ha az R (Red), vagy a B (Blue) forrasztási ponthoz érinted a "tápkábelt", akkor azok világítanak. Tehát ha a kábeled azon végét, ami most a G betűnél van, az R etűhöz illeszted, akkor a pirosak fognak világítani. És így tovább... :)

2010. dec. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Így van, ha mind a károm betűre áthidalod, akkor mind a három szín volágít, vagy kettő is lehet, de hogy villogjon, azt már külső eszközzel lehet megoldani.

Ez csak arra alkalmas: ég-nemég :)

2010. dec. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Sziasztok!! Köszi a választ!! :D De épp ez az, hogy, hogyan tudnám úgy megcsinálni, hogy pl: lassan vagy gyorsan váltsák egymást a színek, vagy kék kialszik utána a zöld...
2010. dec. 19. 20:45
 7/11 A kérdező kommentje:
jah bocsi most nézem külsö eszköz!! :S De akkor az mi lenne??
2010. dec. 19. 20:47
 8/11 anonim ***** válasza:

Készen vehetsz jó pénzért: [link]

[link]

Ez most akciós: [link]



vagy csinálhatsz, de az nem egyszerű, kérj meg valakit.

2010. dec. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Találtam egy olcsót:


[link]

2010. dec. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Így már érthető köszönöm!! Mivel angolul se tudok így a rendelés az elmarad, de keresek valami műszerész emberkét aki tud majd segíteni. Köszi még1szer és Boldog Karit!! :D
2010. dec. 21. 00:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!