Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell hangváltót bekötni?

Hogyan kell hangváltót bekötni?

Figyelt kérdés

mert ugye a sorrend:


hangszóró - hangváltó - lejátszóegység


Kábel a lejátszóegységbe a másik vége a hangváltón a "+ -" ra, eddig okés. a gond ott kezdődik hogy a hangszórót és a hangváltót nem tudom összekötni, mert a hangszórón csak "+ -" van, a hangváltó másik felén pedig "+ + -".


Ezt hogy oldjam meg?


2010. dec. 20. 19:05
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én nem kiabáltam csak hangsúlyoztam azt amit nem értettek itt meg egyesek, erre voltam kíváncsi, köszönöm a válaszod!
2010. dec. 23. 23:54
 12/17 anonim ***** válasza:

Persze hogy nem értette senki, Hangváltó KÉT hangszóróhoz kell. A tiéd gyakorlatilag egy.


Ez kb olyan mikor telefonált egy nő, hogy a SZÖVEGSZERKESZTŐ nem megy az irodai gépén. 10 perc barkóbázás után derült ki hogy NINCS ÁRAM!


Egy elektromos motorral is jártam így.

Kérdezik a bekötést. Leírom. Nem jó. Csak zúg, nem forog.

Odaadom a számom, felhív, tényleg, hangosan zúg. Pedig jó a bekötés. Megkérem forgassa meg a tengelyt. Nem bírja. Megkérem emailben küldjön fotót. Egy ótvar rozsdás szar képe jött, ami vagy háromszáz éves lehetett, a tengely egybegyógyulva a házzal.


Az ilyeneket azért előre nem kérdezzük meg ...

És ezernyi ilyen van.

2010. dec. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Igen amely egybe van építve ahhoz nem kell hangváltó.Az már eleve tartalmazza a szűrőtagot!!
2010. dec. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Tarnóczi József válasza:

Szerintetek lehet egyszerre kettő hangváltó egy hangfalban?

Mert a hhangszóró és az erösítő sokkal erősebb mint a hangváltó..

2013. ápr. 6. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Nem, nem kell két hangváltó. Ha tényleg nagyon sokkal erősebb, akkor vegyél egy új hangváltót.
2013. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
De nem kell kettő hangváltó egybe.
2013. okt. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
sziasztok nekem az lenne a problémám,hogy magas,közép,mély sugárzókat szeretnék hangváltóra kötni ilyenkor csak anyi a feladat h az erősítőből a + - megy a közép sugárzóra és sorosan rákötöm a hangváltóra ami az erősítő lead ?
2015. okt. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!