Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » SOS a tányéros Digi tv önálló...

SOS a tányéros Digi tv önálló életet él. Állandóan a vétel betöltést mutatja és utána eltünik nem tudok belépni miért? Hogyan tudom megjavítani? MIT TEGYEK, HOGY KARÁCSONYKOR TÉVÉZHESSEK?

Figyelt kérdés
Be van dugva hálózatra a dekóderen piros a lámpa a tv mutatja, hogy a vétel 100% majd villan elhaványul a piros majd eltünik és egy rövid idő múlva újra elkezdi betölteni a távirányitóval nem tudok belépni.A távírányítóban kicseréltem újra az elemet, ha a kártyát kivettem és visszatettem, ha hálózatból kihúztam és újra bedugtam később ugyanazt csinálja.
2010. dec. 24. 16:08
 1/6 anonim válasza:
Digi tv szerelő vagyok. Szia, Humax beltérid van, sajnos behalt, nem tudsz mit csinálni, hívd a 1272-t, ha Békés megyei vagy, talán holnap de. tudok Neked segíteni. Ha nem írd meg milyen megye, és TALÁN (ha van ismerős) tudok adni telefonszámot.
2010. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Előző vagyok (Első) most mennem kell karácsonyi vacsorára, ha írsz, este/éjszaka tudom csak megnézni. Boldog Karácsonyt!
2010. dec. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia!Kellemes karácsonyt!Szolnok megyei vagyok,de kicsit érdekes a dolog mivel az előfizető a lányom két beltérivel és a második beltéri nálam van köztünk kb 120km van egy megyén belül.Mit javasolsz?A második beltérit januárban szerelték be mennyi a jótállás rá ennek a papírja nálam van.Tudsz valami gyors megoldást és mennyibe kerül?Köszi a segítséget. Judit mama
2010. dec. 24. 19:37
 4/6 A kérdező kommentje:
Használatba vételi/Berendezés adásvételi előfizetői szerződés,általános szerződési feltételek-kivonat papír a társ beltériről és a digi beltériről a jótállási jegyről nálam van.
2010. dec. 24. 19:48
 5/6 anonim válasza:
Szia! Na, mondom. Ez így nem jó, mert igazság szerint el sem vihettétek volna, ha a lányod az előfizető. Sajnos Szolnok megyei szerelő ismerősöm nincs, így problémás lesz a megoldása, mivel a lányodnál fogják keresni a beltérit, ha hibának jelentitek be. Úgy tudjátok csak megoldani, hogy jelentse be a lányod hibának, add fel neki postán a beltérit, és majd ott kicserélik,utána ő visszapostázza neked. Máshogy nem megy sajnos. :(
2010. dec. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mi is erre a megoldásra gondoltunk. További kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog újévet.
2010. dec. 25. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!