Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Elromlott a fényképezőgépem...

Elromlott a fényképezőgépem zoom-ja. Ajándékba kaptam, viszont a garanciajegyen nincs dátum, csak pecsét. Megcsinálják így szervízben?

Figyelt kérdés
2009. jan. 24. 20:33
 1/5 A kérdező kommentje:
És ha nem, vajon mi baja lehet? Lassan előjön a zoomja és utána rögtön vissza.
2009. jan. 24. 21:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az nem lehet, hogy az elem vagy az aksi van csak lemerülve? Az enyém akkor csinál ilyet.
2009. jan. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem, egyik sem!
2009. jan. 24. 22:55
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenhol tesznek pecsétet a garanciajegyre. A számlával kell igazolni a vásárlás tényét és idejét. Tudom ajándékba kaptad. Gondolom tudod kitől. El kellene kérni a blokkot. Igaz így fény derül arra, hogy mennyibe is került. De ezt úgyis igencsak tudja az ember. Ha nincs meg a blokk, láttam én már olyan korrekt boltot ahová be,megy az ember ilyen problémával és nagyon segítőkészek tudnak lenni. Hiszen van száma és azt talán nyilvántartják valahol ott. Meg hát, az elégedett vásárló visszatér oda ahol igazán vevőnek tekintik.
2009. jan. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Márka és forgalmazó függő!

Egyszer nempecsételték le a Mio gyártmányú PDA (GPS-es) készülékem jótállás papírját. Vásárlás után fél évvel vettem észre, bementem a magyar forgalmazóhoz és lepecsételték nekem két évre, vagyis onnan indult a két év gari)

Milyen gyártmányról van szó, hol vetted a készüléket?

2009. febr. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!