Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mikor fognak kijönni játékok...

Mikor fognak kijönni játékok KINECT-re? Mert úgy tudom, hogy megjelenése óta még nem jött semmi. Egyáltalán készítenek rá most?

Figyelt kérdés
2010. dec. 31. 16:36
 1/6 Fkris ***** válasza:

Van már hozzá Street Fighter(vagy valami hasonló bunyós játék), Kinect Adventures, KinectAnimals.

De érdemlegesen csak 2011 től csinálnak rá játékot: Forza 4-ben lesz Kinect Support, pont mint az elkövetkezendő Star Warsokban.

De lesz még csomó cím, 2011-2012 ben, azért ilyen későn, mert még merőben új a technológia a játékipar számára.

2010. dec. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Asszem már az új harry potter is kinect ready.
2010. dec. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kössz!Értem.Aha HP7-etet én is tudtam, majd beszerzem, ha már árulják használtan.Van egy csúcs bolt a közelben, ahol használt játékok vannak töredék árért.
2010. dec. 31. 16:53
 4/6 Fkris ***** válasza:
Te mázlista:D
2010. dec. 31. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

16:53


Én a [link] -t ajánlom.

Eddig 8 játékot vettem ott, egyik sem volt több 4000-nél, és olyan címek, hogy Killzone 2, GTA 4, Uncharted, stb.

Tehát nem Micimackó vs Füles, meg ilyen szarok.


Amúgy nincs olyan, hogy valami úgy jelenne meg, hogy nincs hozzá játék.

Direkt előre el szokták kezdeni készíteni a játékokat, hogy mikor kapható lesz az új konzol/kiegészítő, azt rögtön vigyék.

2010. dec. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Én is éztem a jatekaim.hu-t, de környékünkön nem nagyon vannak jó játékok, sőt rosszból is csak pár.Messziről rendeltnél meg ott a postaköltség.
2011. jan. 1. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!