Szerintetek ezek közül a dolgok közül bármi is zavarhatja a tv-t, ez mellett az elrendezés mellett?

Figyelt kérdés
Na szóval: A tv egy vas szerkezetű asztalon van,ami alatt van egy xbox 360 és egy nyomtató,valamin a tv mellett van a számítógép asztal azon egy külső winyó és a monitor,ami hangszórós kb 20-30 cm-re a tv-től,és ez alatt van a számítógép szintén kb 30-40 cm-re.A tv orion 2836-os a monitor pedig fujitsu siemens LCD.az xbox és a tv egy konektorról mennek,míg a számítógép és a monitor pedig hosszabbítóról.
2011. jan. 2. 12:10
1 2
 1/13 anonim válasza:
Miért zavarná a tv-t? Nem jó a kép vagy mi?
2011. jan. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
Első vagyok! Szerintem csak a régi crt tv-knél volt olyan, hogy pl mágnest kapott és rossz volt a kép.
2011. jan. 2. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Miért? Mi baja van a tévének?

2011. jan. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Max egy mobiltelefon híváskor. A többi nem.
2011. jan. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A vas asztalra pakolva ennyi frekvenciával működő szerkezet nem éppen ideális a fémek visszaverik a hullámokat és ha azonos fázisú hullámok találkoznak azok felerősödnek. Nem véletlenül készítik a bútorokat fából. És az se jó hogy ezek kisterületen vannak pakolva. Attól is zavar keletkezik.
2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Bocsánat azt elfelejtettem bele írni,hogy a tv-n a kép elszineződött teljesen,és amikor a főkapcsolóval bekapcsolom nincs az a bugó hang aminek kellene lenni,azt hiszem a lemágnesezés vagy minek a hangja,ezért kérdeztem hogy mi zavarhatja a tv-t,mert most rendeztük át a szobát így,mivelt kellett a hely a kinect-hez és kb. 3 hétre rá jött elő ez a probléma,ezért szeretném tudni,hogy valami okozza a problémát vagy csak a tv adta meg magát,ami még csak 3 éves.
2011. jan. 2. 17:48
 7/13 anonim válasza:
Szerintem vedd le a tv-t az asztalról egy időre, majd kapcsold be! Így megtudod, hogy a tv a hibás vagy az asztal. ;)
2011. jan. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Mivel nem írtad először hogy a kép elszíneződött, így már egyértelmű: a hangszórós monitor közelsége a gond.


A CRT nem szereti a mágnest.

2011. jan. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A TV már máshol van de ott is ilyen a kép.
2011. jan. 3. 22:36
 10/13 anonim ***** válasza:

Párszor húzd ki vagy 10 percre és úgy kapcsold be a lemágnesezés miatt.


Egy fotót viszont küldhetnél róla, mert lehet hogy más a gond.

2011. jan. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!