Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használt,1 éves XBox360 17...

Használt,1 éves XBox360 17 játékkal 25ezerért vagy egy teljesen új számítógép 100ezerért? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 15:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Az Xboxal jódarabig játszhatsz még a legjobb játékokkal, egy 100 ezres gépen meg kb semmi sem fog elfutni most sem, nemhogy később.

Innentől kezdve csak az a kérdés, hogy játszani, vagy netezni akarsz-e...

2011. jan. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én sosem játszom gépen. Azért egy olyan gép, ami minden full felbontásban fut, nem 100.000... Ráadásul a gépre mindig költeni kell, nem mutat jól a nappaliban stb.

Inkább Xbox.

2011. jan. 2. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Régen én is gépen játszottam, de rájöttem, hogy sokkal jobb egy XBOX 360, 10 perce még azzal játszottam.:DTehát XBOX!
2011. jan. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó gépet veszel, nem kell rá költeni. A mostani gépem 6 éve van meg, akkor költöttem rá, hogy ne kelljen utána sokáig. Eddig egy videokártyát kellett vennem bele, mert a régi megsült. Ha most vennék gépet, az se állna meg 200 alatt. De az is gép maradna a következő 5 évben.
2011. jan. 2. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Xbox

Ha flashelt akkor nincs multi (tehát a lényegét elveszíti

a játék)

Ha nem akkor fizetni kell a multiért (10 ezer)

3 ledes hiba (utána dobhatod ki a gépet)

PC:

Fejleszteni kell ha új játékokkal kell játszanod

Ingyenes multi.(Persze eredeti játékkal)


Szóval ha az az Xbox NEM flashelt akkor azt de ha igen akkor a PC-t venném :)

2011. jan. 2. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Igen sztem is attól függ mire akarod használni::D

Ha már az Xbox-ot beírtad akkro játszani akarsz!:)

Így egy 100.000Ft gép elég ramaty lehet,,,

Sztem vedd meg az Xbox-ot.!;P

2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ha multizni akarsz, mindenképpen meg kell venni a játékot. 3 ledes hibát meg kb. 8k-ért javítják
2011. jan. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 tpeter válasza:
Ha van géped, akkor egyértelműen XBOX.
2011. jan. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Csak a 17 játék több lenne, mint 25, még használtan is, tehát valószínű flashelt.


De max 10 játékot tudnék mondani, aminek tényleg jó a multija, tehát ha csak single-zni akarsz az sem rossz.

2011. jan. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!