Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi lehet a probléma az Xbox...

Mi lehet a probléma az Xbox 360 kontrollerével?

Figyelt kérdés
Ma megkaptam az Xbox 360-at, és lenne egy problémám: Néha kikapcsol magától a kontroller, a gép kíírja, hogy csatlakoztassam újra, ilyenkor megnyomom a Start gombot, elindul és egy darabig megy rendesen. Ezt kb. 1,5 óra alatt 3szor csinálta. A dobozban lévő Duracell Alkaline elemeket raktam bele, bár másikkal még nem próbáltam ki. Mi lehet a baja?? Rosszul nyomkodom??? (ma először volt a kezemben Xbox 360 kontroller)
2011. jan. 6. 21:38
 1/4 bp1985 ***** válasza:
Lehet, hogy régi az elem. Próbáld meg másikkal. Ha azzal is megcsinálja ezt, akkor vidd vissza gariba.
2011. jan. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a Wifissel az a baj hogy gyorsan lemerul

ha uj akk nem szokott csak ugy disconnectelni de ha az elem merul akkor igen

probalj uj elemeket es ha akkor sem jo akk vidd garanciara vissza

2011. jan. 6. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Enyém is ezt csinálta - merül az elem. Ha új elemmel sem megy: gari.
2011. jan. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez nalam 50 ora utan szokott elofordulni amikor merul az elem... Csereld ki...
2011. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!