Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Internetes Rádió? (Kérdésed...

Internetes Rádió? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Tehát ez nagyon rövidített kérdés...

Na Tehát van 1 keverőpultom. És ezt összekötöm a géppel azon belül is a VirtualDJ-vel. És azt szeretném hogy ezt interneten sugározzam tehát van 1 REC kimenetem azt átalakítom jackba stb. De az a lényeg h van-e ilyen program mert kéne és ha lehetne szeretnék még beszélni is bele vagy akár még videó is lehetne benne tehát webcam-on. De az utobbi nem fontos!


2011. jan. 7. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha mikrofon bementere dugod az rca kimenetet, és belövöd, hogy ne torzítson, jó legyen a hangerő is stb. akkor működni fog, mivel a rádióközvetítésre alkalmas programok nagy %-a tud mikrofon hangot közvetíteni (vagy vonalbemenet, ez általában választható.

Arra figyelj, lehet jobblenne nem REC kimenetre, hanem Master2-re kötni (ha van ilyen a keverődön) mert nem ártana neki szabályozható hangerő.

A mikrofonba beszélést a keverővel tudod megoldalni.

A webkamera külön stream-en szokott menni, csak beágyazzák azt is az oldalba.

2011. jan. 7. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És milyen progival tudom ezeket megoldani?
2011. jan. 7. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!