Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mekkora felbontású háttérkép...

Mekkora felbontású háttérkép kell nekem? Adatok lent

Figyelt kérdés
egy 16,6' monitornak mia megfelelő háttérkép felbontás pixelben? háttérképeket keresek, de még nem találtam megfelelő felbontásút
2011. jan. 8. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a monitor képernyőjének az átlója határozza meg, hogy milyen kép felel meg háttérképnek, mivel automatikusan úgy helyezi el háttérképnek a képet, hogy az kitöltse az egész képernyőt. Az asztalon nyomsz egy jobb gombot az egéren és az elöjött lista közül a legalsóra kattintasz 'Tulajdonságok'. És ott a 'Beállitások' fül alatt megnézed, hogy jelenleg mekkora felbontásra van álltiva a képernyőd. És akkora felbontású képeket probálsz keresni, amely elég nehéz lesz. Ha valamivel kisebb sem probléma, mert a szemed nem fogja észrevenni azt a pixel mennyiség különbséget, amely ennek következtében lesz.
2011. jan. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!