Kaptam használtan 1 psp fat-et, asszem 3.90-es szoftver volt rajta, flashelve volt, de én frissitettem és véletlen eredeti fw-t tettem rá (5.50) és elveszett a flash ienkor mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés

olvastam pandorárol hogy ienkor már csak azt lehet, de nincs más lehetőség, visszaállitás vagy valami?

a válaszokat köszönöm


2011. jan. 9. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:
De az hogy sikerült? A custom fw-ken van biztonsági patch, hogy ne lehessen eredetire véletlenül visszatenni. Amúgy nincs más lehetőség, csak pandorával lehet.
2011. jan. 9. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemtudom hogy sikerült, simán végigment a frissités
2011. jan. 9. 20:52
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jól átb.sztak, mert az kizárt, hogy CFW-röl OFW-re frissíts! :D

A többit meg már leírta az elsö! ;)

2011. jan. 10. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem basztak át:D játszottam is rajta, játékokat is tettem rá, valami 3.71 m33 volt rajta vagy hasonló, először 4.01-et tettem rá, akkor még nem tudtam h van ofw meg cfw, akkor már eltünt az iso mappa és nem látta a játékokat,aztán ráraktam az 5.50-et és nemtudok vele játszani, ha cfw-t akarok rajta futtatni akkor meg kiirja angolul h a játék korrupt
2011. jan. 11. 16:45
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor pandóra, egyértelmű! :D
2011. jan. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!