Mi baja lehet a PSP-mnek? (vagy a memkártyának)

Figyelt kérdés

kölcsönadtam havernak az usb kábelem, neki 3004es psp-je van, nem flashelt, az én psp-m viszont 2004es és flashelt.

visszakaptam tőle az usb kábelt és fel dugom gépre a psp-t és ilyen mappák jelennek meg: codepage,config,data,dic,font,kd,vsh


Mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszönöm.


2011. jan. 11. 22:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy flashelt 2004-es psp-m. Usb kábel nem lehet a baja, megnyugtatlak. Univerzális tehát pl a fényképeződ kábeljét is használhatod hozzá. Szerintem itt a memkártyád lesz a hunyó (sandisknek vannak érdekes megmozdulási, persze ha ezt használod). Formázd le, aztán próbáld újra.
2011. jan. 12. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

hát igen sajnos sandisk. formáztam ez után újra csatlakoztatni akartam, és ismét ugyan az jön be.

rá adásul ez amit kidob a gép ez a meghajtó csak 40 megás, a 2 giga helyett. szóval nem tudom mi baja lehet de várom a válaszokat ha valaki tud segíteni.

2011. jan. 12. 18:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Megint én vagyok: Próbáld meg számítógéppel leformázni a memokarit. Utána a psp-vel, ha nem történik változás akkor a 2gb beadta a kulcsot. Psp-dnek nem hiszem, hogy baj van. Sandisk érdekes egy márka, lehet pont rosszat kaptál és most adta meg magát.
2011. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nehogy leformázd gépel!!! az ami bejön nálad a psp agya. ha azt leformázod(a formázás mindent töröl) akkor lesz egy bekapcsolhatatlan psp-d. a baj a memkártyával van szerintem is velem is csinált már ilyet. raktam bele egy másik kártyát és lám működött. bár az a sandisk elég sz*r márka mert 2 memkártyám is tönkrement és mind a kettő sandisk volt. vegyél bele kingston kártyát vagy amit a sony gyárt kártyát.
2012. ápr. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!