Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Playstation 3 gépemhez vettem...

Playstation 3 gépemhez vettem a neten egy jailbreak-et. Nem nagyon vágom a működését. Aki jártas benne kisegítene, hogy a netről letöltött játékokat, hogyan viszi, mit kell csinálni? PS3 Move-os játékokkal van már valakinek valamilyen tapasztalata?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogyan kell feltelepíteni, milyen verzióhoz jó. Engem a multi nem nagyon érdekel, csak hogy netre feltöltött játékokat, hogyan indítsam el. Ezzel az új PS3 Move kiegészítővel van valakinek valamilyen tapasztalata. Jailbreakkel viszi az Amerikai játékokat is. Válaszát elére is mindenkinek köszönöm.
2011. jan. 12. 01:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Kell venni egy Blu-Ray lemezt és egy Blu-Ray égetőt:D Aztán letöltesz egy jó pár GB-os játékot, kiégeted és élvezed, hogy csóró létedre PS3-mazol.
2011. jan. 12. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
az elözö nagyon téved! nem kell blu ray! kűlsö hdd-röl is viszi a játékokat. én kb 3 honapja használok jb-t. ps3hack.blog.hu men-j ide fell it minden megvan irva és segitenek is. jo kis oldal.
2011. jan. 12. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Elnézést:D Tényleg, rosszul emlékeztem.Régen még úgy mondták, én meg arra emlékeztem.Külső HDD-vel is lehet valóban az új JailBreak-kal:D
2011. jan. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
nincs uj jb csak frissiteni kell.
2011. jan. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem értem azt az embert, aki ps3-on akar warezolni.


Arra ott az xbox, erre találták ki.

2011. jan. 12. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Van hozzá sok játékom, de azért 10e ft-t ebben a mai világban csak úgy elkölteni pusztán szórakozásra eléggé luxus. Mellesleg ha lehet ingyen beszerezni miért fizetnék érte? Arra ott vannak az burzsuj amcsik. Köszönöm a válaszokat. Oldal tippet főleg :) Ha valakinek van még valamilyen tippje, tanácsa én továbbra szívesen veszem.
2011. jan. 13. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Akkor tudod venni használtan, 4-5 ezerért már az 1 éves blockbustereket lehet megvenni.


Jó, nem azt mondom, hogy mindenki vegyen játékot, de előre tudhattad, hogyha ps3-at veszel, ott eredetizni kell.

Oké, most feltörték, de a warez mindig is az xbox "előnye" lesz, ps3-on tesznek ellene valamit, és mindig is bonyolult lesz.

2011. jan. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én a te helyedben nem tettem volna!

Állítólag már van egy erősebb törés PS3-ra, amit a Sony már nem tud kiütni!


Én is arra várok, utána veszek egyet!

Először én is eredetit vettem, de aztán elolvasva egy cikket (mennyit kapnak a fejlesztők egy 10-12000 Ft-os játékból?) kiábrándult a hitem!

(Csak ami minőségi, az jön ide full bontatlanul...)

2011. jan. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez a cikk engem is érdekelne, ha még megvan a link, akkor belinkelhetnéd:)
2011. jan. 15. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:16


Igaz, az állam meg a kiadó kaszál a legtöbbet, és csak 3 fontot kapnak a fejlesztők (bár ez nemtom, hogy a first party stúdióknál vagy a third party-nál, szerintem a first többet kap), de ha nem veszel, akkor meg 0-t.

És ha vesszük az MGS4-et, amiből több, mint 5 millió darab kelt el, akkor Hideo bácsi csapata is kaszált 15 milliónál is több fontot, azaz több, mint 5 milliárd forintot.

Igaz, hogy ez az 5 milliárd HUF a kiadó+állambácsi 60+ milliárdos bevételéhez képest lóf*sz, pedig semmit sem csináltak, de azért 5 milliárd akkor sem rossz.


Ha meg tényleg csak az miatt nem akarsz játékot venni, mert az állam meg a kiadók ennyire zsidók, akkor töltsd le, és utalj pénzt magának a fejlesztőnek.

2011. jan. 16. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!