XBOX360 flashelés megéri?

Figyelt kérdés
Ara gondolok, hogy nektek mi a véleményetek(pozitív - negatívat szembeállítva). Mert LIVE -ozni valószínűleg soha az életbe nem fogok. Egyébként egy SLIM 250GB -ot néztem ki magamnak. Jah és milyen HDD -t ajánlanázok ehhez? Ami árban jó és jóminőségű?
2011. jan. 12. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Xbox360 jól is teszed hogy FLASH-ed, 1 éves gold live 12000Ft előfizetés hogy használhasd az eredeti játékokat multiplayer kicsit sok...
2011. jan. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Neméri meg flashelni.

Nem értem, 250 GB-s Slimhez milyen HDD-t akarsz még?

2011. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Mivel ha szaggat és felrakod HDD -ra akkor nem fog.
2011. jan. 12. 17:14
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem szokott szaggatni.

Bár én pont az "ellentáborhoz" tartozok, de azért azt tudom, hogy nem nagyon szokott szaggatni.

Amúgy számold ki, hogy megéri-e: max 10-ért megflashelik és bármennyi játékot leszedhetsz, vagy 10-ért veszel egy új játékot (használtan 2-t), amivel max 1-2 hónapot játszol.


Árban megéri, főleg ha nem live-ozol.

2011. jan. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Egy éves LIVE Gold előfizut, ha nem boltban veszed, már 9000-ért lehet kapni!
2011. jan. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


"Egyébként egy SLIM 250GB -ot néztem ki magamnak. Jah és milyen HDD -t ajánlanázok ehhez? Ami árban jó és jóminőségű?"


Ebben a három mondatban néhány gondolat felmerült bennem! :)


Tehát:


Kinéztél magadnak egy Xbox360 SLIM 250GB-os gépet! Ez oké!

Na már most, te minek akarsz hozzá HDD-t, amikor van benne egy 250 gigás vinyó? :D Nem elég az?? Egy játék, ha felmásolod HDD-re 6-7 gigát foglal! Tehát, ha minden játékodat felszeretnéd másolni, akkor összesen kb 39 játék férne rá! Én kétlem, hogy te annyit fel akrarsz tenni, mert ennyit úgyse tudsz egyszerre pörgetni, értem ezalatt azt, hogy folyton mindegyikkel játszol! Illetve, ha felmásolod, egyáltalán nem fog akadni a játék!!!

2011. jan. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Megint az előző vagyok!


A szaggatáshoz, annyit, hogy nekem soha nem akadozott, még ha lemezről is futtattam a játékot!

2011. jan. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek. Csak elég tapasztalatlan vagyok ezen a téren és ahogy olvasgattam interneten és pár helyen láttam, hogy csak HDD vel lehet megoldani a szaggatást ha előfordul. De akkor köszönöm az információt mert akkor így parad pénz a zsebembe, hogy nem kell a HDD-vel foglalkoznom. :)
2011. jan. 12. 18:08
 9/11 anonim ***** válasza:

Néha van szaggatás, de az általában a játék hibája.

És nem olyan zavaró.

2011. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Slimet nem fogsz tudni kiflasheltetni:D csak ennyit szerettem volna
2011. máj. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!