Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Counter Strike 1.6 ban meik a...

Counter Strike 1.6 ban meik a legjobb fegyver?

Figyelt kérdés
Akár C,,,, vagy CT. ben is .... előre is köszi.
2011. jan. 14. 16:52
 1/8 anonim ***** válasza:

A CT amerikai hangtompítós géppityu. A második a kalasnyikov.


Meg persze a medveölő puska (egylövetű mesterlövész), de az más kategória

2011. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
AWP nagyon jó, én csak azt használom :)
2011. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
m4a1 és ak47. az awp is jó, és az awp mellé én deagle-t szoktam venni.
2011. jan. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Én a machine gunt utálom...igaz hogy gyors, de semmire sem jó..:_)
2011. febr. 21. 14:52
 5/8 anonim válasza:

Nincs 1 konkrét fegyver ami a legjobb.Pályától és játékostól függ.Meg persze attól is hogy milyen irányból nézzük.


Egy profi bármelyik fegyverrel 1-2 lövésből kicsinál bármilyen távolságból,ezért nem is a fegyver hanem a játékos gyakorlottsága a lényeg...


T Kalas:Pro-k távolról is jók vele,de sorozatra csak közel jó


CT M4:Pontos,gyengéb mint a kalas,sorozatlövés távolról is


CT/T MP5:olcsó,alig visz szét


CT/T Magnum:sniperbe ez a legjobb(a T-knek van még egy gyorstüzelő sniperjük de sok szerveren nem lehet megvenni)


Nagyjából ezek a fegyverek a legelterjedtebbek multin...Ezek az én véleményeim a fegyverekről,hallgasd meg másét is,hátba újabb dolgot tudsz meg.

2011. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dergo97 válasza:

smg:föntről a 3-dik!

a kedvencem!

2011. dec. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

8 éve játszok

Legjobb fegyverek:

ak47

awp

usp

desert

m4

A sorrendet ne nézd.

Szerintem távolra ak, awp, és desert.

Közelre m4, usp.


Legtöbbször van egy fegyverem amivel távolra vagyok jó, és van egy amivel közelre.

Pl desert + ak nekem nem jön be, mert mindkettővel távolra vagyok jó. De ak + usp már tuti. Awp-hez is uspt veszek.

2012. márc. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 oszama binláda válasza:
Nos... Ez tényleg roppantúl fúgg attól , hogy milyen az adott játékos stílusa. Aki finoman lő magyarul egyesével lövi el a golyókat annak az ak 47 a jó. Aki általában kempelni szokott és szórni , annnak az m4 a jó.Ez a fegyver közelre jó , távolra szerintem nem nagyon hatásos , de türhető .Aki nagyon ügyes azok sszámára nagyon jó a famas (a csben ez a clarion) ezzel a fegyverrel , ha rárántunk valaki fejére akkor szinte bbiztos , hogy halott , mert ez a fegyver alig húz fel és nagyon gyors.
2013. aug. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!