Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mi a különbség a szimmetrikus,...

Mi a különbség a szimmetrikus, és az asszimetrikus kábel között? Mikor melyiket használjuk?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 20:26
1 2
 1/13 Panda Péter ***** válasza:
most fej/fülhallgató kábeléről kérdezel? vagy arra gondolsz, hogy koax vs érpár?
2011. jan. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Én szimmetrikus, és aszimmetrikus kábelről beszéltem, arról viszont fogalmam sincs amiről te beszélsz.... Most értelmezhetetlen a kérdés???
2011. jan. 14. 20:34
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
szimmetrikusnál mindkét végén ugyanolyan csatlakozó van, a másiknál nem
2011. jan. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Panda Péter ***** válasza:

(az első válaszadó volnék)

a szimmetrikus egy kicsit jobban reagál a külső zajokra (pontosabban a külső zajok ellen).

2011. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem igazán hinném, hogy ez lenne a különbség. Én a hideg meg melegpontok számáról olvastam valamit.
2011. jan. 14. 20:47
 6/13 A kérdező kommentje:
Igazából én azt szeretném tudni, hogy a szimmetrikus kábel fizikailag miben különbözik az aszimmetrikustól, illetve a szimmetrikus jel az aszimmetrikus jeltől. Miben más a kettő, és egyáltalán miért nevezik őket szimmetrikusnak, és aszimmetrikusnak???? Azt én is tudom, hogy a szimmetrikus kevesebb zajt szed össze, és azt is, hogy csak az aszimmetrikusnál alakulhat ki földhurok . De nem tudom, hogy MIÉRT??? van ez.
2011. jan. 14. 20:49
 7/13 anonim ***** válasza:
Esetleg ha belinkelnéd az olvasmányod, akkor nem nézne mindenki hülyének.
2011. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Bizonyára konzultáltál a többiekkel a felől, hogyan vélekednek rólam. Egyébként meg milyen olvasmányra gondolsz? Feltettem egy egyszerű kérdést, amire eddig még senki nem tudott kielégítő választ adni. Várok amíg valami kompetens felhasználó megszán, és válaszol a kérdésemre.
2011. jan. 14. 20:57
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocs két egyszerű kérdést.
2011. jan. 14. 20:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Oké, megszánlak, de nem értem hogy minek kell itt zaklatni a népet olyan dologgal, amiről a google tonnányi találatot ad.

Mert azért leírhattad volna hogy milyen környezetben van szükséged magyarázatra. Rádiótechnika, audió vagy informatikai jelátvitel, esetleg ruhaszárító készítése ...



[link]


[link]


[link]

2011. jan. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!