Szerintetek konzolt (PS2, PS3, Xbox360) vagy PC-t (max 130 ezer Ft, monitorral) érdemes venni ha játszani akarok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 10:52
 1/5 anonim ***** válasza:
xbox360
2011. jan. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha játszani, akkor inkább konzol.:D
2011. jan. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

a konzolok nem annyiba kerülnek, mint amennyit érnek. jóval olcsóbban adják őket, mint amennyi kerülnének. ezt azért tehetik meg, mert a játékgyártók az eladott játékok után jutalékot fizetnek a konzolgyártónak. ha ez nem lenne, akkor egy konzol a jelenlegi áránál jóval többe, legalább 2-3 szorosába kerülne.


ha pc-ből akarsz olyan vasat csinálni, mint amennyit egy konzol tud, akkor nyugodtan szorozd fel a konzol árát 3-4 szeresére és akkor talán kijön egy azonos teljesítményű PC.


ezért lehet ilyeneket csinálni:

[link]

2011. jan. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen konzol.

Hogy azon belül melyik, az már nehéz kérdés.


PS2 a valaha volt legjobb konzol, és ezt úgy mondom, hogy most PS3-on játszok, hiába a grafika, meg a rohadt jó játékok, PS2-höz képest még mindig szar.


Xbox360 meg a PS2 is akkor jó, ha letöltöd a játékot, ha venni akarsz, akkor PS3 (tudom, hogy már lehet törni, de akkor sem elég jó még).

2011. jan. 16. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek:

A ps2 a valaha volt egyik,hanem a legsikeresebb játékkonzol.

Emlékszem,mikor megjelent a ps2,szinte mindenki azt akart. A ps3-nál ezt már nem éreztem. És igen a ps3-nak csúcs a grafikája,de a ps2 grafikája sem rossz. A ps2 grafikája az a grafika,ami már jónak mondható.

A kérdésre válaszolva:

KONZOL!

Szerintem Wii.

2012. okt. 30. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!