Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Technika márkájú digitális...

Technika márkájú digitális fényképezogépembol hogyan tudom berakni a számítógépbe a képeket? Kell hozzá valami program? CD-t nem kaptam!

Figyelt kérdés
Van hozzá vmi kábel is, az egyik vége fekete, a másik meg sárga, a feketét tudom, hogy hova kell dugni, de a sárgát nem! :(
2009. febr. 2. 14:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha kaptál hozzá usb kábelt,akkor azon keresztül tudod betölteni a gépbe.Program nem feltétlenül kell hozzá,attól függ milyen az operációs rendszered.Ha csatlakoztatni tudod a szg usb-jébe,akkor a rendszer automatikusan felismeri a fényképezőt,mint új hardvert.Ha mégsem,akkor vissza kell menned oda ahol vetted a gépet,és kérd a telepítőlemezt,vagy ha nem usb kábelt,hanem audió-videó kábelt kaptál(tv-re kötheted a fényképezőt)akkor azt is kérned kell,mert anélkül nem tudod letölteni.Max ha,vettél sd kártyát a fényképezőbe,és van is kártyaolvasód,akkor úgy.Ha sd kártyád van,de kártyaolvasód nincs,akkor a kártyád tartalmát kiírathatod cd-re,pl photo hall üzletekbe meg tudod csináltatni,(ezt csak átmenetileg tudnám ajánlani)
2009. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Régebben be tudtam rakni a gépbe, csak azóta nem amióta javítóban volt a számítógépem, de nemtom hogy volt-e ezelott valamilyen program a gépben...
2009. febr. 2. 15:13
 3/3 anonim ***** válasza:

ajánlom figyelmedbe a KÉZIKÖNYV nevű olvasnivalót, biztosan kaptál a fotógépedhez egyet. ha jobb dolgod nincs, és úgyis a wc-n ülsz, olvasgasd. :)

egyébként igen, egy USB kábelt kéne kapnod hozzá.

2010. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!