Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Milyen tévét ajánlanátok nekem?

Milyen tévét ajánlanátok nekem?

Figyelt kérdés

A következő feltételeknek kéne megfelelnie:

-LCD technológia

-megbízható márka (pl. Sony, LG), hosszú garanciaidő

-Full HD felbontás

-jó válaszidő, kontrasztarány

-legyen nagy, de ne túl nagy (100-106cm pont ideális)

-falra szerelhető

-USB bemenet (DivX filmek lejátszása USB-ről)

-HDMI/Scart/RCA bemenetek

-egyéb általános funkciók (pl. elalvás időzítő, teletext, PIP-kép a képben stb.)

És ha lehetséges, minél olcsóbban.


2011. jan. 26. 18:00
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem értem...az LG mióta a megbizható márkák tagja?? :D:O TV-kből azok állnak majdnem az utolsó helyen, főleg a képernyő panell 'minősége' és kimaradó funkciók miatt. Csakhát olcsók, és mi kell a népnek? A Samsungok is olcsók, mégis messze tartósabbak, mint ezek az LG féle márkák!


[link]

Ez az a készűlék, amit az egyik legmegbizhatobbnak tartok, igaz az ára is magas. De azt is nézd h 100 Hzes és minden elérhető funkció benne van (a Picture and Picture itt nincs feltüntetve, de tudomásaim szerint tartalmazza a készülék ezt a funkciót is)!! :)

2011. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!