Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A NINTENDO 3DS-ről írnátok...

A NINTENDO 3DS-ről írnátok nekem adatokat?

Figyelt kérdés

Már viszonylag sokat tudok, de hátha valamit nem! Adnátok nekem adatokat?


UI.: Lécci most ne azon menjen a huzavona hogy a NINTENDO vagy a PSP jobb! Köszi a válaszokat!


2011. jan. 26. 19:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
3D szemüveg nélkül képes 3D hatást adni.A fényképezőgéppel 3D-s képeket tudsz készíteni, és azokat alakítgatni.A fényképezőgéppel lefényképezed magad, akkor megalkossa a te vonásaidról a saját Mii-det a MiiMaker szoftverrel.A StreetPass MiiPlaza-n chatelhetsz más Nintendo 3DS játékosokkal, s játszhatsz is velük.Ha lesz Nintendo 3DS mágikus kártyád, azt rakd le az asztalra, majd rögzítsd rá a 3DS-t és kikel belőle egy ellenség, amelyet meg kell ölnöd(folyamatosan jönnek belőle a szörnyek)persze a képernyőn:D.Ha a zsebedben fogod hordani, méri, hogy mennyit jártál vele, és azt megmutassa, hogy hány lépést adtál le aznap.Később az EuroSport-tól 3D-s videókat tölthetsz le, és Angliában egy bárányos mesét is lehet majd letölteni rá.Játékokat lehet letölteni az eShop-ban.Beépített böngészővel kapható:D A dobozba mellékelnek egy "ágyat" amelybe ha berakod feltöltheted, de akár este oda is rakhatod.Este ha lecsukod alvó módba kerül, és ekkor figyeli a frissítéseket, és egyéb adatokat amiket pl barátaid megosztanak, vagy a frissítéseket letölti.Ha az utcán a Nintendo 3DS-eddel sétálsz, és melletted elmegy egy másik Nintendo 3DS-sel futkározó ember, azok megosztják egymás adataid, és később nem fog annyi adatot letölteni.A Stylus teleszkópos, azaz kihúzható egy bizonyos méretig.A Nintendo 3DS visszafele kompatibilis(Gameboy játékokat tölthetsz az eShop-ból).Gyroszkóppal és mozgásérzékelővel is el van látva, amit játékokba sok hasznát veheted.Jelenleg ennyi jutott eszembe:D
2011. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Aha, amúgy most DSi-m van!
2011. jan. 26. 20:43
 3/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm!
2011. jan. 26. 20:49
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem is DSi-em van, csak az XL-es kiadás:D
2011. jan. 27. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

:D

Te nem veszel 3DS-t?

2011. jan. 27. 14:19
 6/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szeretnék, csak még kell rá gyűjtenem pénzt, mert nemrég kaptam a DSi XL-t, de a 3DS-t szintén szeretném:-) (Egyébként gyűjtöm a Nintendo konzolokat, és ezért még a 3DS-t is kötelező lesz nekem megvenni:))
2011. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

3DS nem lesz valami drága, 50 ezer körül.

Csak megjegyzem, hogy PSP2 (vagyis NGS) 100 fölötti áron fog indulni, bár az is igaz, hogy azért az komolyabb cucc.

2011. jan. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nekem van PSP-m! UTÁÁÁLOM! NAGYON SZAR! Ezért oda adtam az öcsémnek... ÉS A NINTENDO 3DS ammm a legolcsóbb helyen is kb 65000
2011. jan. 27. 19:02
 9/13 A kérdező kommentje:
Na jó nem szar, de a 3ds jobb
2011. jan. 27. 19:08
 10/13 anonim ***** válasza:
Én szerintem nagyon sz@r a PSP, a Nintendo mindig is minőségibb konzolokat gyártott.A PS-ből csak a PSP-t utálom, a PS3 is jó, bár a Wii-t még mindig sokkal jobban szeretem:)
2011. jan. 27. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!