Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vélemények erről? Elektroplaza...

Vélemények erről? Elektroplaza.hu/szamitastechnika/samsung-rv508-a01hu-noteboo k-2. html

Figyelt kérdés
Vagy hasonló áru jó laptop?
2011. jan. 27. 12:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Kiváló készülék. Nekem mindjárt egy éve van meg, mig a testvérem karácsonyra kapott egyet, éppen azért, mert szavamat adtam, hogy nagyon jó laptop. Főleg azért vettem meg, mert az áráért nagyon jó specifikációkkal rendelkezik, multimédia terén kiemelkedik a tömegből, főleg a gyönyörű LED képernyője miatt. Az egész gép összessége nagyon korrekt, soha semmi problémám nem volt vele, csak ajánlani tudom, mert minőség terén is nagyon ott van. Ezelött nekem egy acer-em volt, amelyet drágán vettem, de 7 hónap alatt annyira legagyásodott, hogy jobbnak láttuk eladni. Nem volt sok pénzem újra, de azért valami jót akartam. Féltem, hogy Samsung, de senki le nem nézheti azért, mert Samsung, mert én garantálom, hogy minőségi, használható és megbizható! Nem utolsó sorban szép is, mint az egyetemen, mint a magán életben rengetegen 'megbámulják', hogy mennyire stilusos kinézetű, impozáns és szép festésű egyben. Tényleg ott a pont a Samsungnál, mert van olyan, mint az elöző acer és hp laptopjaim, pedig a Samsung friss ezen a terepen!! :):)
2011. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszke:)))
2011. jan. 27. 14:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!