Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szerintetek megéri eladni a...

Szerintetek megéri eladni a wii-t és kinectet venni a pénzből?

Figyelt kérdés
2011. jan. 27. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem.

Kinect igazából fos, bár akinek a wii bejön, annak lehet a kinect is.

De a Wii akkor is jobb, mint a Kinect.

2011. jan. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azt remélem vágod, hogy a kinect mellé XBOX 360 is kell...
2011. jan. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
tudom van is :)
2011. jan. 28. 23:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát talán a pénzen kinectet tudsz venni de még xboxot is kell venned ha neked megfelel akkor akár el is athatod.

az 1 válaszolónak ne higy ódivatú már a wii már a multé külömben is maga az xbox is simán lenyomja egymagában

2011. febr. 15. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Előző:

direkt írta, hogy már van xbox-a.

És tudom, hogy a Wii elég régi cucc, nekem sincsen, nem is kéne soha, de a Kinect-nél akkor is jobb.

Mert mindkét "konzolra" csak ilyen gyépés játékok vannak (tudom, valakinek az tetszik, nekem viszont nem, és ez a legjobb kifejezés amit találtam rá), gyépés játékok viszont Wii-n sokkal jobbak, hiába van Kinect-nek jobb grafikája, meg fejlettebb technológia.

2011. febr. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!