Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hogyan kell Nero start smart-t...

Hogyan kell Nero start smart-tal dvd-re filmet írni?

Figyelt kérdés
Soha nem csináltam még ilyet, mindig azt írja ki hogy meg kell adni vmi user name-et, company-t, serial number-t,meg hogy buy vmi.... Szeretnék egy filmet dvd-re írni, hogy tv-n is megnézhessük. Kábelem nincs.. És ideje volna már ezt is megtanulni, hogy hogyan kell... Köszi a segítséget.
2011. jan. 30. 18:39
 1/7 anonim ***** válasza:

De olvasni azért tudsz? Amit felsoroltál, az nem az írásra, hanem a Nero-d regisztrálására kell, amit ha akarsz, megteszel, ha nem, nem, legfeljebb időkorlátos lesz a programod, pl. 30 napos. Ha van szériaszámod, add meg, és nem próba- hanem teljes verziód lesz.


Na de a lényeg: Nero Smart Start egy általános főmenü a Nero-ban, ahol ki van írva, hogy pl. CD írása, DVD írása, stb. Ha te DVD-videót akarsz írni, akkor nyilvánvaló módon azt kell kiválasztanod. Ezután feljön egy új ablak, ahol meg kell adni a programnak a mappát, amiből a DVD-t meg akarod írni. Lemezt berakod, megadod az írási sebességet, meg amit akarsz, aztán megnyomod a Lemez írása-gombot.


Milyen kábeled nincs? Az íráshoz semmilyen kábelre nincs szükséged. Megtanulni meg úgy tudod, hogy nézel a szemeddel, olvasol, és gondolkodsz, hogy mi mit jelent. Pl. egy DVD-videó készítése nem azt jelenti, hogy fagyit ad neked a program :) Na, csak ügyesen, menni fog :)

2011. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszönöm a segítséget, de nem megy a dolog. Odáig eljutok, hogy dvd kiválasztása de nem jön fel a mappa amiből ki kellene választani... hanem hogy vásároljak... buy vagy close. Nem megy...

A kábelnél pedig olyanra gondoltam amivel a laptop-ot össze lehetne kötni a tv-vel, hogy azon nézhessünk filmet a gépről. Nem tudom mi kéne hozzá. S ha már itt tartunk millo képem van a kisfiamról, azokat hogyan tárolhatnám biztonságosan? Azokat is ki kéne írni vagy vegyünk egy külső tároló egységet? Mit javasolsz? Köszönöm válaszodat előre is, nagyon segítő kész vagy!

2011. febr. 1. 12:00
 3/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ne csináld mááááár! Most komolyan nem látod, mit olvasol, és milyen gombok vannak ott, milyen feliratokkal? Ne haragudj, de hány éves vagy? Úgy érzem, nem vagy fiatal, akinek természetes egy számítógép használata...

Jól gondolom, hogy angol nyelvű a Nero-d, igaz? Idáig eljutottál, hogy ezt az ablakot látod?


[link]


Kábel: a géped videókimenetére kell rádugni egy kábelt, az megy be a tévéd megfelelő bemenetébe. Ez lehet HDMI, DV, stb, attól függően, hogy milyen kimenetek vannak a laptopodon, ill. milyen tévéd van. Milyen filmeket akarsz nézni a tévén?


Fotók: hol vannak azok a bizonyos fotók? A gépeden? Ott elég nagy biztonságban vannak, hacsak nem törlöd ki őket, de ha akarod, külön külső meghajtón, vagy akár CDn, DVDn, BDn is tárolhatsz belőlük biztonsági másolatot.

2011. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen,eljutottam odáig, de amint kiválasztok vmit, fejön egy ablak: Nero Express, ahol meg kell adni: name, company, serial number. Ok gomb nem lehteséges. Innentől kezdve nem megy nekem a dolog. Tök mindegy, hogy a demo gombot választom, vagy az eyitet, mindig kiírja, hogy your demo version has expired, order your online serial number now!Aztán buy now, vagy close. Honnan szedjek széria számot? Sosem próbálkoztam még filmet írni. :(
2011. febr. 1. 18:45
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok:


Ja, hát akkor lejárt a Nerod próbaverziója, és a további használathoz szériaszám kell. Nem probléma, tudok segíteni :) Azt meg tudod mondani, milyen verziójú a Nerod? Honnan van? Van hozzá telepítőlemezed? Vagy honnan került rá a gépedre? Letöltötted valahonnan, vagy más rakta fel neked?

2011. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megtaláltam, 66016 a verziója, és más rakta fel a gépemre amikor újra kellett telepíteni.... A gépemen ahol a programok egy helyen vannak, rákattintok a nero-ra, ott telepíteni akarna frissíitést, de nem mertem folytatni...
2011. febr. 2. 10:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Az eddigi válaszoló vagyok :)


Vagyis Nero 6.6-od van? Az már elég régi verzió...


Próbáld megadni ezeket a szériaszámokat, ezek 6.6-oshoz valók elvileg:


1A23-0009-1030-2219-1981-5408

1A23-0009-6030-2224-6806-8036

1A21-7543-6787-2748-8730-0229

1A23-0009-7030-2251-8119-1209

1A23-0006-7130-1204-0000-1036

1A21-0009-7030-2217-9125-3692

1A21-0009-0030-2424-8018-7055


Ha kér valahol felhasználói nevet, nyugodtan írj be fiktív dolgokat, nem kell valósnak lenni semminek (esetleg egy működő email, ha olyat is kér).


Amúgy meg sokkal egyszerűbb lenne egy másik programot használnod, amivel nincs ennyi gond. Sima lemezíráshoz a Nero csomagok túlságosan is nagyok, és sok egyéb kiegészítőt, és alprogramot tartalmaznak, amire neked garantáltan nincs szükséged. Esetleg feltehetnél egy Ashampoo burning Studio-t, jóval kevesebb vele a macera, ugyanúgy tud magyarul, kisebb, ugyanolyan megbízható, stb... Még "tartós próbaverzió" telepítése is lehetséges ;)


Sokáig én is a Nero-ra esküdtem, de aztán lecseréltem, mert a lemezíráson kívül kb. nem használtam belőle semmit.

Vagy vannak egyszerűbb, ingyenes, de ugyanolyan jó kisebb íróprogramok is, kezdve az Alcohol-tól egészen a Burn4Free-ig.

2011. febr. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!